MANİSA
Giriş Tarihi : 21-07-2021 15:58   Güncelleme : 21-07-2021 16:04

Kurban Bayramı'nda Vali Karadeniz'den ziyaretler

Vali Karadeniz, Kurban Bayramı'nın 1'inci günü Gazi Polis Memuru Ercan Okumuş ve ailesi ile görev başında bulunan itfaiyeciler ve güvenlik güçlerini ziyaret etti.

Kurban Bayramı'nda Vali Karadeniz'den ziyaretler

Vali Yaşar Karadeniz, bayram ziyaretlerinin ilkini Eşi Zehra Karadeniz ile birlikte Gazi Polis Memuru Ercan Okumuş ve ailesine gerçekleştirdi. Vali Karadeniz, Gazimiz ve ailesinin Kurban Bayramını kutlayarak, bir süre sohbet etti.

Vali Karadeniz daha sonra Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesini ziyaret ederek, itfaiyeciler ile bayramlaştı, İtfaiye Daire Başkanı Gürhan İnal'dan çalışmalarına ilişkin bilgi aldı.

Barbaros Şehit Özdemir Polis Merkezi Amirliği ve Muradiye Jandarma Karakolu’nu da ziyaret ederek Kurban Bayramı’nın 1 inci günü görev başında bulunan güvenlik güçleriyle de bayramlaşan Vali Karadeniz, görevli personelle sohbet etti.

Vali Yaşa Karadeniz’e ziyaretlerde İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay, İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy eşlik etti.