AFYONKARAHİSAR
Giriş Tarihi : 11-05-2021 16:32   Güncelleme : 11-05-2021 16:32

Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık'tan Afyonkarahisar Belediyesi'ne maç öncesi ziyaret

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, İskenderun Kaymakamı İskender Yöndem İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.

Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık'tan Afyonkarahisar Belediyesi'ne maç öncesi ziyaret

TFF 3. Lig çeyrek final karşılaşması öncesi Afyonkarahisar'a gelen Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, İskenderun Kaymakamı İskender Yöndem ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, konuklarıyla yakından ilgilendi. Her iki güzide takıma da karşılaşma öncesi başarılar dileyen Başkan Zeybek, “Takımlarımızı Afyon Spor Kompleksi Zafer Stadında konuk edeceğiz. Her iki takımıza da başarılar diliyoruz. Bu vesileyle bizleri ziyaret eden Kütahya Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık, İskenderun Kaymakamımız İskender Yöndem ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür ediyorum” dedi. Afyonkarahisar’ın güzel bir şehir olduğuna dikkat çeken konuklar ise misafirperverliğinden dolayı Zeybek Başkan’a teşekkür ettiler.