MAGAZİN
Giriş Tarihi : 15-02-2022 09:41   Güncelleme : 15-02-2022 09:41

KUTSAL İTTİFAK

Müslüm Gürses yorumundan dinlediğimiz ve hafızalardan silinmeyen “Yıkıla Yıkıla” isimli eser Aygün Karadoğan yorumuyla yeniden müzikseverlerle buluşmasıyla sanatçıya da başarı yolunda önemli adım attırdı. Türk sanat müziği yorumcusu Aygün Karadoğan, seslendirdiği her esere kendi tarzını katmasıyla da beğeni topluyor. 8. Teklisiyle ve farklı tarzıyla dikkatleri üzerinde toplayan Aygün Karadoğan, şarkılarının gördüğü ilgiden sonra sahnelerde de esmeye başladı.

KUTSAL İTTİFAK

Sosyal Sorumluluk Projelerinde yer almaya önem veren Aygün Karadoğan, projelerine bir yenisini daha ekliyor. SMA Hastalığı ile mücadele derneği yararı için

Ataşehir Bizbize fasıl sahibi Mehmet Aşkın ile bir gönül ittifakı kurdu.

 

23 Şubat gecesi şarkılarını SMA hastaları ile mücadele derneği için söyleyecek olan Aygün Karadoğan sahnesinden elde edeceği geliri bağış olarak ihtiyaç sahiplerine iletilecek.

 

Sevilen sanatçı Aygün Karadoğan ve ünlü işletmeci Mehmet Aşkın “Biz kutsal olduğuna inandığımız bir yola birlikte çıktık, ne kadar bağış yapabilirsek o kadar mutlu oluruz, zaman zaman bu geceleri birlikte tekrarlayacağız” dediler.