GÜNCEL

MEHMET ÇAMCI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Öğretmen Mehmet Çamcı bugün ebediyete uğurlandı. Çamcı'ya son görev için sevenleri ve Uşak halkı cenazede yer aldı.

MEHMET ÇAMCI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

1947 yılında Uşak'ta doğan Mehmet Çamcı öğretmen organ yetmezliği sebebi ile dün hayata gözlerini yummuştu. Uşak'ta birçok kişinin öğretmenliğini yapmış saygın kişilerden olan Mehmet Çamcı Öğretmen bir çok sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptı. Öğretmenlik hayatı boyunca Eğitim Sen Uşak Şubesi'nde, daha sonra Tüm Emekli Sen Uşak Şubesinde yöneticilik yaptı. Murat Dağı Yok Olmasın Plartformunun üyeliği yapan Çamcı, birçok etkinliklerde hep görev almıştı.

Uşak İlinin sevilen ve sayılan Öğretmenlerinden olan Mehmet Çamcı'nın ölüm haberi Uşak'ta büyük üzüntü yaşanmasına sebep olmuştu. Bugün Yücetepe Camisinde Öğle Namazı müteakip kılınan cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedildi.  

Uşak'ta birçok başarılı öğrenci yetiştiren Mehmet Çamcı mütavazi kişiliği ile herkesin sevgisini kazanan biriydi. Doğa aşığı güleryüzlü bir insan olan Çamcı, bir çok etkinliklerin yapılasında başrol oynamıştı.

Doğa dostu Mehmet Çamcı Öğretmenin cenaze törenine ailesi, CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba, SOL Parti Uşak İl Başkanı Fikri Mıdık, Uşak Mimarlar Odası Başkanı Çağlar Samancı, Tüm Emekliler Sen Uşak Şube Başkanı Ayşe Koşaroğlu, Eğitim Sen Uşak Şube Başkanı  Deniz Ertuç, Murat Dağı Yok Olmasın Platformu üyeleri, CHP Merkez İlçe Başkanı Uğur Dümen, SOL Parti Sözcüsü  Mahmut Uludağ ve İl Yöneticilerinden Funda Akcura, öğrencileri, sevenleri ve yakınları katıldı.

Egeses Haber Gazetesi olarak Mehmet Çamcı Öğremene Allah'tan rahmet, ailesine, öğrencilerine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.