SİYASET
Giriş Tarihi : 01-05-2022 13:23   Güncelleme : 01-05-2022 13:26

MHP UŞAK İL BAŞKANLIĞI RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Bayramlar Yüce Allah’ın rahmetinin, bereketinin, af ve mağfiretinin tüm inananları kuşattığı güzel günlerdir. İnsanlarımızı aynı mana ikliminde buluşturup günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, ümitleri ve sevgiyi yeşerten; birlik ve dirliğimize hizmet eden bu özel günler boyunca milletimiz, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerini sergilemiştir.

MHP UŞAK İL BAŞKANLIĞI RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bu özel günlerde, nefsimizin ve bencilliğimizin bizi yönlendirmesine fırsat vermeden kırgınlıkları, dargınlıkları zihnimizden ve davranışlarımızdan söküp atmalıyız.

Unutmamalıyız ki; bu mübarek bayramı, bugün ülkemizde huzur ve güven içerisinde yaşayabilmemizi sağlayan mukaddes değerleri uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Bu vesileyle, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle yâd ediyorum.

Kıymetli Uşaklı hemşehrilerimizin ve Türk islam aleminin mübarek ramazan bayramlarını en kalbi duygularla kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış, kardeşlik , huzur getirmesini ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Ayhan KINDEN

MHP Uşak İl Başkanı