UŞAK
Giriş Tarihi : 16-03-2022 10:35   Güncelleme : 16-03-2022 10:56

MUSTAFA KORKMAZ SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Uşak’ın yakından tanıdığı sevilen isimlerinden Mustafa KORKMAZ’ 25 yıldır Uşak şoförler esnaf odasında Başkan yardımcılığı 5 yıl Belediye Meclis üyeliği aynı zamanda minibüsçüler kooperatif Başkanlığı görevlerinde bulundu. Şoförler esnaf odasına talip olan KORKMAZ’ gece gündüz hız kesmeden çalışıyor.

  MUSTAFA KORKMAZ SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ


Mustafa KORKMAZ’ Şehir içi minibüs durak Başkanlarıyla bir araya geldi. Başkan Adayı Mustafa Korkmaz Şoför esnafının ve Uşak halkının, gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ettiğini kaydederek, “İnsanlara dokunmuş olabilmek çok güzel bir duygu. Ekibimizle bizlere desteklerini esirmeyen tüm esnaf kardeşlerimize ve dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Başkan adayı KORKMAZ’

Biz bu yola çıkarken, en temel ilke olarak birlik ve beraberlik olarak belirledik” Hep birlikte yöneteceğiz dedi.

Meslek gruplarımızın ve üyelerimizin tamamını İlimizin her yerindeki faaliyetlerinden haberdar edip katılımlarını sağlayacağız. İlimizde yeni projeler kazandırıp esnaflarımızın en iyi şekilde faydalanması yönünde adımlar atacağız. Acıda, sevinçte hep birlikte olup esnafı etkileyen her olay karşısında dimdik, güçlü bir şekilde tek yumruk halinde duracağız dedi.