GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-06-2021 21:55   Güncelleme : 22-06-2021 21:55

Narkotik Şube'den otobüse uyuşturucu baskını

Uşak Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri bir otobüse baskın düzenledi. Emniyet ekiplerinin düzenlediği baskının neticesinde bir miktar uyuşturucu ele geçirildi. Narkotik Şube ise olayla ilgili olarak basın açıklaması yayınladı.

Narkotik Şube'den otobüse uyuşturucu baskını

          Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerince yapılan çalışmalarla ilgili hazırlanan basın duyurusu aşağıda sunulmuştur.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından 22.06.2021 tarihinde uyuşturucu madde kullanan, bulunduran ve ticaretini yapan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar neticesinde;

İlimiz girişinde şüphe üzerine durdurulan yolcu otobüsünde Narkotik Madde Arama Köpeğinin de katılımıyla gerçekleştirilen kontroller esnasında,  dedektör köpeğinin otobüsün bagaj kısmına tepki vermesi neticesinde, 4 adet metal boru içerisine gizlenmiş vaziyette toplam 3 KİLO 913 GRAM METAMFETAMİN maddesi ele geçirilmiştir. 

          Konu ile ilgili otobüste bulunan 2 şüpheli şahıs gözaltına alınmış olup, Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan 22.06.2021 günü mevcutlu olarak adli mercilere sevk edilecektir.