GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-08-2021 17:49   Güncelleme : 23-08-2021 17:49

Nuray’lar İzmir’de toplandı

Denizli’de yaşayan Nuray Pakatcı, sosyal medyada 1 yıl önce oluşturduğu ‘Nuray’lar’ platformunda yurt içi ve dışından 1090 kişiyi bir araya getirdi.

Nuray’lar İzmir’de toplandı

İlk toplantısını geçen ay Denizli’de yapan Nuray’lar ikinci toplantısını Antalya’da üçüncü İstanbul’da, dördüncü toplantısını da İzmir’de yaptı. Toplantıya 41 Nuray katıldı. 

Denizli’de inşaat mühendisi bir çocuk annesi Nuray Pakatcı, kendisiyle aynı ismi taşıyanlarla platformda bir araya gelmek için 1 yıl önce sosyal medya üzerinden ‘Nuray’lar’ platformunu kurdu. Bir yıl önce kurulumu tamamlanan platforma 6’sı erkek en genci 14 aylık bu güne kadar toplam 1090 Nuray üye oldu. Platform üyesi Nuray’lar geçen ay ilk toplantısını Denizli’de yapmıştı. Nuray’ların ikinci toplantısını Antalya’da üçüncü toplantısını İstanbul’da dördüncü toplantısını da İzmir’de yaptı. Toplantıya Narlıdere Huzurevinde kalan Nuray Yalınkılıç ile birlikte 41 Nuray katıldı. Nuray’lar, Nuraylara destek verecek Platformun Türkiye’de ilk olduğuna dikkat çeken Nuray Pakatcı. Nuray’lar platformu olarak Nuray’lara destek olmaya devam edeceğiz. ’ dedi. Toplantıda İzmir Marşı söylendi. İzmirli Nuraylar platform kurucusu Nuray Pakatçı’ya teşekkür plaketi verdi.