GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-08-2021 13:18   Güncelleme : 31-08-2021 14:12

RFK Sigorta Uşak halkının hizmetine girdi

RFK Sigorta'nın Uşak Şubesi Cumhuriyet Halk Partisi Uşak İl Başkanı Ali Karaoba ve CHP Uşak Milletvekili'nin katılımıyla açıldı.

RFK Sigorta Uşak halkının hizmetine girdi

 

Uşak'ta Fatih Caddesi'nde hizmete giren RFK Sİgorta'nın açılışına CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım'ın yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi Uşak eski İl Başkanı Nadi Sancar da katıldı.

"EKONOMİK KRİZDE BİR YER O KADAR ZOR Kİ"

Fatih Caddesi'nde gerçekleşen açılışta konuşan CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba, "Ekonomik kirzde bir yer açmak o kadar zor ki o açıdan ben Ali Küpremez kardeşimi kutluyorum. Ali Küpremez Bey'e Allah bol kazanç versin, Allah utandırmasın, hayırlı olsun."dedi.

"UŞAK'A HİZMET VERMESİNDEN DOLAYI KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak Milletvekili Özkan Yalım ise yaptığı açıklamada Küpremez ailesine başarılar diledi. Yalım, "Küpremez ailesi çalışkan bir çok çalışan değişik sektörlerde emek veren özellikle de kadınları çok emek veriyor. Ali kardeşim ve Zeki abim onlar da emek veriyorlar yeni bir oluşum içerisindeler bence ülkenin en önemli sektörlerden birisi çünkü hareket halinde yaşadığımız evlerden bindiğimiz otomobile kadar her türlü alanda ihtiyacımız olan birçok şirketi ve bu sigorta şirketinin Uşak'a hizmet vermesinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz."

"AKLA GELEN BRANŞLARDA VARIZ VE İDDİALIYIZ"

Ali Küpremez ise kurdukları sigorta şirketiyle ilgili olarak da yaptığı açıklamada ise 1,5 yıldır süren bir pandeminin olduğunu dile getirdi. Küpremez, "Bu krizde de sigorta sektörüne yatırım yaptık. RFK Sigorta Uşak Şubesi'yiz. Uşak halkına hizmet için açtık, RFK'nin 30.Şubesiyiz, 27 sigorta şirketinin acenteliğini yapmaktyayız. Bunun yanı sıra da kasko, araç sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, tarımsal sigorta, doğal afet sigortası kısaca sigorta anlamında akla gelen branşlarde varız ve iddialıyız." diye konuştu.