GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-10-2021 21:17   Güncelleme : 14-10-2021 21:17

SANAL ALEMİN KRALI İZMİR ÇİĞLİ ORGANİZE SANAYİ'DE ZİRVEYE TIRMANIYOR

Bugün merak edip çiğli Atatürk organize sanayi de faaliyet gösteren NESİL www. enesil-en. com firmasının kapısını çaldım. Hoş geldiniz diyen güler yüzlü personeller ile karşılaştım.

SANAL ALEMİN KRALI İZMİR ÇİĞLİ ORGANİZE SANAYİ'DE ZİRVEYE TIRMANIYOR

 Basın mensubu olduğumu bilmeyen bayan personel size nasıl yardımcı olabilirim dediğinde kıyafet almaya geldim dedim doğru adresdesiniz dedi. Birlikte magazayı gezmeye başladık. O kadar büyük olduğunu içeri girince anladım. Hanımefendi başladı ürünleri tanıtmaya dokunduğum her türlü kumaş ve giysi kalite ben burdayım diyordu.

Bende eski modacı olduğum için kumaşdan nede olsa anlıyordum. Hanımefendi anlattıkça gözüme her yerde NESİL ismi ve www. enesil-en.com reklamları dikkatimi çekti. Biz Trendyol, hepsi burda, gittigidor da ve daha birçok sanal satış yapan güvenilir firmalarla çalışıyoruz dediğinde ben kıyafetlerden kendimi alanadım.

Ülkemizde be yazıkki sanal alemde güvenilir diyerek verilen siparişler ne yazıkki hiç alakası olmayan ürünler geliyor dediğimde hamımefendi ülkemizin en güvenilir markaları ile çalışıyoruz dediğinde telefonlar susmuyor siparişler yağıyordu. Bizim nerde ve kim olduğumuz zaten belli İzmir Atatürk çiğli organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteriyoruz yetmezmi dediğinde kısık bir sesle haklısınız diyebildim. Birçok ünlü firmanın faaliyet gösterdiği Çiğli Atatürk organize sanayi bölgesinde olmak zaten bir ayrıcalıktı.

Bay ve bayan üzerine faaliyette bulunuyor tüm ürünlerimizi sanal ortamda yayınlıyor ve güvenilir firmalarla sanal satış yapıyoruz. www. enesil-en. com firmamızın müşteri memnuniyetini lütfen inceleyin dediğinde ben zaten ürünlere hayran kalmıştım. Bu güzel sohbetten sonra kendime tarzım olan birkaç parça ürün alarak kendimi ödüllendirdim. Yolunuz Çiğli Atatürk organize sanayi bölgesine düşerse NESİL firmasına mutlaka uğramanızda yarar var diye düşünüyorum. Satış reyonlarını gezip hayran kaldığım ürünlerden kendimi alamadım.

Burasıda depomuz dediğinde hanımefendi ben gazeteciyim dediğimde çok mutlu oldum diyerek depodaki sevkiyata hazırlık aşamanı görün o zaman dediğinde elindeki bilğisayara siparişler yağıyor ve kargoya paketleme devam ediyordu.

İzmir'de yükselen ve Dünya'ya açılan sanal alemin söz sahibi ve güvenilir firması olması beni son derece mutlu etti NESİL. Nesilden nesile siloganıyla çıktığı yolda sanal alemin güvenilir firmasının İzmir'de olması beni son derece mutlu etti. Yolun açık olsun NESİL izmirin gururu ve güvenilir firması olarak Türkiye ve Avrupa'da tüm yolların açık ve nesil'den nesile olsun diyerek vedalaştım. Teşekkürler NESİL Teşekkürler.

Haber Ali Erol Diker