DENİZLİ
Giriş Tarihi : 08-02-2022 09:04   Güncelleme : 08-02-2022 09:04

Sendika üyeleri elektrik enerjisine indirimli kavuşacak

Hak-İş Konfederasyonuna bağlı Hizmet İş Sendikası'nın Denizli Şube Başkanı Sezai Söylemez ile güneşten elektrik üreten sistemlerin kurulumu yapan Pamsolar Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kaplan arasında indirim protokolü imzalandı. Sendika üyeleri evlerinin, bağ bahçe evlerinin, karavanlarının su kuyularının etrafına kurulacak güneş paneli sistemleri, bahçelerin çevresine kurulan domuz kovan çit ve ısı pompası siparişlerinde yüzde 10 indirim kazanacak

Sendika üyeleri elektrik enerjisine indirimli kavuşacak

Denizli’de Hak-İş Konfederasyonuna bağlı Hizmet İş Sendikası ile 17 yıldır kurduğu panellerle güneşten elektrik üreten sistemlerin kurulumunu yapan Pamsolar Firması arasında indirim protokolü imzalandı. Sendika binasında düzenlenen törenle indirim anlaşması Hizmet İş Sendikası Denizli Şube Başkanı Sezai Söylemez ile Pamsolar Firması Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kaplan arasında imzalandı. Sendika olarak üyelerin menfaatine farklı kurum ve kuruluşlarla indirim protokolleri imzaladıklarını, bu sayede sendika üyelerine ekonomik katkıda sunduklarını belirten Sendika Başkanı Sezai Söylemez, “Sendika olarak yaklaşık 13 bin üyemiz var. Üyelerimizin ihtiyaçlarını indirimli olarak karşılayabilmeleri için farklı kuruluşlarla indirim anlaşmaları yapıyoruz. 

Sendikamız üyesi olup ta hafta sonları tarla işleriyle uğraşan üyelerimiz de var. İhtiyacı olan üyelerimizin bahçelerinde, evlerinin çatılarında, tarlalarında ihtiyaç duyulan her yerde elektrik enerjisini güneşten karşılayabilmeleri için ilimizin köklü kuruluşlarından biri olan Pamsolar Enerjiyle indirim anlaşması yaptık. Anlaşmamıza göre sendika üyelerimiz firmamızın temiz enerji ile ilgili sunduğu tüm hizmetlerden yüzde 10 indirim alacak. Bu indirim anlaşmasının içine bahçelerin tarlalarından etrafına kurulan domuz kovan çit ve doğal gaz olmayan bölgelerde evlerde doğal gaz konforunu yaşatan ısı pompası Cihazlarını ve kurulumunu da dahil ettik” dedi.

En köklü firmayız

Denizli ve çevresinde 17 yıldan bu yana güneşten elektrik üreten temiz enerji sistemlerinin kurulumunu yaptıklarını anlatan Pamsolar Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kaplan, “Denizli’de güneş panelleri kurarak güneşten temiz enerji üreten bunların montajını, bakım ve servisini sağlayan en eski ve köklü firmayız. Sendikamızla da üyelerine yönelik indirim anlaşması yaptık. Sendika üyelerimizin firmamızla yapacakları temiz enerji anlaşmalarının tamamında yüzde 10 indirim uygulayacağız. Elektrik olan veya olmayan bölgeler için geliştirdiğimiz bütün sistemler de bu indirime dahil edildi. Karşılıklı olarak iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.