SİYASET

Sivaslı ilçesinde ramazan pidesi 1.25 TL'den satışa sunuluyor

Sivaslı Belediyesi belediyeye ait olan halk ekmek fırınında günde 7 bin adet ramazan pidesi üretiyor, 250 gram olan ramazan pidesi 1.25 TL'den satışa sunuluyor.

Sivaslı ilçesinde ramazan pidesi 1.25 TL'den satışa sunuluyor

Sivaslı Belediyesi geçtiğimiz günlerde kurmuş olduğu halk ekmek fabrikasında Ramazan Ayı'nın gelmesiyle birlikte günde 7 bin ramazan pidesi üretiyor, 250 gram olarak üretilen pideler, 1.25 TL'den Sivaslı halkı ile buluşuyor. Sivaslı Belediye Başkanı Hürriyet Şafak ise açıklamasında parti ayrımı gözetmeden çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. 7 farklı satış noktasında satışa sunulduğu bilgisini de aktaran Şafak, normal ekmeklerin ise 0.75 kuruştan satıldığını açıkladı. Sivaslı halkı ise ramazan pidesinin 1.25 TL'den oldukça memnun kaldıklarını ifade ettiler.

ÖZKAN YALIM'DAN ŞAFAK'A TEŞEKKÜR

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Özkan Yalım ise tüm vatandaşların Ramazan Ayı'nı kutladı ve Sivaslı Belediye Başkanı Hürriyet Şafak ve Sivaslı personellerine teşekkür etti. Yalım yaptığı basın açıklamasında "Sivaslı'daki vatandaşlarımıza pidenin 1.25 TL'den verilmesi bir nebze de olsa ekonomik sıkıntılarına destek oldu ve bu desteklerinden dolayı Sivaslı Belediye Başkanımız Hürriyet Şafak'a ve de tüm meclis üyelerimize, il genel meclis üyemize teşekkür ediyorum." dedi.