UŞAK
Giriş Tarihi : 06-08-2021 22:34   Güncelleme : 07-08-2021 13:02

SÜREN  GRUP İŞLETME ZİNCİRİNE BİR HALKA DAHA EKLEDİ

Uşak’ta asansör sektöründe ilklerde yer alan süren grup AŞ. Bugünde yeni Showroomu ile bir şirketler zincirini genişletti.

   SÜREN  GRUP İŞLETME ZİNCİRİNE BİR HALKA DAHA EKLEDİ

Kemal öz mahallesi 15.site sokak no=79/B  de görkemli bir açılışla Showroom hizmete girdi. Açılışa bir çok sayıda sanayici iş adamı Ak parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayer,Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Kahraman,Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Ceylaner katıldı . Açılış sonrası www.egeseshaber.com haber portalına özel açıklamalr yapan Süren Grup yönetim kurulu Başkanı Serkan Süren şu cümleleleri kullandı.

Süren Grup Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Süren, 18 sene önce başladıkları iş hayatlarında yeni işletmelerinin açılmasını değerlendirdi. Süren,  "Demir doğramacılıkla başladığımız işimizi son üç yıl içerisinde asansör firmamızı ekledik, Uşak'a çok güzel hizmetler verdik. Eksikleri doldurmak için pimapen, alüminyum doğrama işimizi bünyemize kattık. Bunun neticesinde onu da güzel yerlere getirerek dağınık düzenimizden toplu bir düzene geçtik ve yeni işletmemizi de açarak sonuna geldik."ifadelerini kullandı. Bundan sonraki hedefleri hakkında da konuşan Süren Grup Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Süren, bundan sonraki hedeflerinin fabrikalarını  daha kurumsal, daha elit, daha konforlu yaşama hitap eden işlerle kendi isimlerinden söz ettirmek istediklerini belirtti.