GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-10-2021 14:45   Güncelleme : 12-10-2021 20:23

TMMBMED' Uşak'ta il başkanlığına İskender Akbay atandı

Toplumsal Madde ve Madde Bağımlıları Mücadele Eğitim Derneği Uşak'ta il başkanını ve Banaz ilçe başkanının atamasını gerçekleştirdi.

TMMBMED' Uşak'ta il başkanlığına İskender Akbay atandı

TMMBMED Genel Başkanı Ersun Yıldız www.egeseshaber.com sitesine özel açıklamada bulundu. Yıldız, yaptığı açıklamada Uşak'taki il başkanı ve ilçe başkanlarını açıkladıklarını duyurdu.  Yıldız, yaptığı açıklamada "Türkiye'de illerimizi ve ilçelerimizi oluşturmaya başaldık. Uşak'ta il başkanlığı resmiyeti kazanmıştır. Uşak'ta il başkanlığı görrevine getirilen Sayın İskender Akbay ve Banaz İlçe Başkanı Neşe Kireşçi başkanlık görevlerine resmen başlamıştır."dedi.

Derneklerinin amaçlarını da www.egeseshaber.com sitesinde açıklayan Yıldız, gençleri topluma kazandırmaya amaçladıklarını söyledi. Yıldız, "Faydalı işler yapmak adına ve gençlerimizi teşvik etmek adına çalışmalarımız ve faaliyetlerimiz olacaktır. Kadına şiddet, çocuk istismarı, hayvan hakları, çevre hakları ve doğal afetleri, salgın hastalıkları ile mücadele, şehit ve şehit aileleriyle yardımlaşma gibi maddelerimiz var." diye konuştu.

TMMBMED Genel Başkanı Ersun Yıldız'ın ardından Neşe Kireşçi de egeseshaber.com sitesine açıklamalarda bulundu.