GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-11-2021 18:31   Güncelleme : 16-11-2021 18:36

TÜRK EĞİTİM SEN BAŞKANI İRFAN KILINÇER MAZBATASINI ALDI

Geçtiğimiz hafta sonu Türk eğitim sen 7. Olağan genel kurulunu yaptı.

TÜRK EĞİTİM SEN BAŞKANI İRFAN KILINÇER MAZBATASINI ALDI

Genle kurulda İrfan Kılınçer’ tekrar Başkan seçildi. Başkan Kılınçer’ seçim sürecinde yalnız bırakmayan delege ve üyelere seçim sürecinde kıyasıya yarışan  Ahmet Gürten’ teşekkür ederim dedi.

Başkan İrfan Kılınçer’in açıklamasında şu cümlelelere yer verdi. 2 aydır sendikamızda devam eden seçim sürece Geçen hafta cumartesi günü yapmış oldum seçimde nihayete sona erdi.

1 yıldır sürdürdüğüm Uşak  şube başkanlığı  görevini üyelerimizin ve delegelerimiz taktiriyle 4 yıl daha görevlendirdi. Arkadaşlarım görev sürdürmek üzere inşallah proje alanında sendikal alanında bir farkındalık yaratıp başarıya ulaşma düşüncesindeyiz bu düşüncelerle İnşallah çalışmalarımıza başlayacağız en kısa zamanda.

Yani ben de ifade etmek istiyorum yaklaşık 2 aydır süren Bu seçim atmosferinde Türk Eğitim sen’in Sivil Toplum Örgütü olarak Demokrasi içselleştirmiş bir Sivil Toplum Örgütü olduğunu kanıtlayan üyelerimize degelegelerimize  ve Cumartesi günü yarıştığımız Ahmet Gürten,beyefendiye de ayrıca teşekkür ediyorum dedi. Başkan Kılınçer’ Yüksek seçim kurulundan mazbatasını aldı.