GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-06-2021 14:37   Güncelleme : 12-06-2021 14:37

UGD'den İYİ Parti'ye ziyaret

Uşak Gazeteciler Derneği (UGD) yönetimi İYİ Parti Uşak İl Başkanı Şener Toköz'ü ziyaret etti.

UGD'den İYİ Parti'ye ziyaret

Uşak Gazeteciler  Derneği  Başkanı Elif Şentürk ve yönetimdeki gazeteciler siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerine devam ediyor.Bu kapsamda İYİ Parti İl Başkanlığını da ziyaret etti. 

Uşak Gazeteciler  Derneği  Başkanı Elif Şentürk ve yönetiminde bulunan gazeteciler Halil Çavuşoğlu, Alaattin Karahan, İzzet Dönmez, İsmail Çetin, Ahmet Bilgi Özkutlu  ve Şenol Yeşilova'nın  İYİ Parti İl binasındaki ziyaretlerinde  İYİ Parti Uşak İl Başkanı Şener Toköz ve Merkez İlçe Başkanı Hakan Savaş karşıladı.

Ziyarette gazetecilerin mesleki sorunları ele alındı. Gazeteciler ile İYİ Parti İl Başkanı Toköz samimi sohbet içersinde Uşak iline dair konuları konuştu.

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan İYİ Parti İl Başkanı Toköz; "Yerel basının sorunlarını yakından takip ediyoruz" dedi. Başkan Toköz, yerel basın ve yerel medyanın sıkıntılarını çözmek için elimizden gelen mücadeleyi gerçekleştiriyoruz ve mücadele etmeye devam edeceğiz ifadesini kullandı.

Başkan Şentürk'e ve yönetimine başarılar dileyen İYİ Parti İl Başkanı Toköz, yaptıkları nazik ziyaret içinde teşekkür etti.

Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı Elif Şentürk, İYİ Parti İl Başkanı Toköz'e derneklerinin çalışma ve faailiyetleri hakkında bilgiler verdi. Ayrıca İyi Parti İl Başkanı Şener Toköz'e ve Merkez İlçe Başkanı Hakan Savaş'a ilgi, alakaları için teşekkür etti.

Ziyaret sonunda parti binası önünde Uşak Gazeteciler Derneği yönetimi ile İYİ Parti İl Başkanı Şener Toköz ve İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Hakan Savaş toplu fotoğraf çekimi yaptı.