SİYASET
Giriş Tarihi : 07-07-2021 22:41   Güncelleme : 07-07-2021 22:52

UŞAK CHP İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTILARINI TAMAMLADI

Cumhuriyet Halk partisi Uşak İl Başkanlığı İlçelerde danışma ve değerlendirme toplantılarını tamamladı.

UŞAK CHP İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTILARINI TAMAMLADI

Değerlendirme toplantısını Sivaslı ve Karahallı’da devam etti. Toplantıya CHP Uşak İl Başkanı Ali KARAOBA,CHP Uşak Milletvekili Özkan YALIM,CHP Sivaslı ilçe Başkanı Hidayet Çiftçi, Sivaslı Belediye Başkanı Hürriyet Şafak, CHP Uşak il Kadın kolları Başkanı Ayşe AYAZ, CHP Uşak merkez ilçe Kadın koları Başkanı Leyla Özler,ve partililer katıldı. Sivaslı ilçe Başkanı Hidayet Çiftçi’nin  Açılış komuşmasıyla başlayan toplantı daha sonra CHP Uşak il Başkanı Ali KARAOBA ,devam etti. Başkan KARAOBA’ toplantıya katılan herkese teşekkür ederek konuşmasına şu cümlelerle devam etti.

İlçelerde yapılacak olan ilçe danışma kurulunun ardında son olarak il danışma kurulu yapacağız.Danışma kurulu toplantılarının klevye devrimcilerinin sözlerini söyleyeceği yer olarak kabul edilmeli,insanları eleştirlerini kendi eleiştirilerini bu paltformda yapmaları yapılıyor amaç ne ?

Yanlıişımız varsa yanlışınız varsa yanlıışı varsa burada paylaşarak en doğrusuna gidebilmenin amacı.Yani iktidara giderken yanlışlarımızı kendi içimizde çözmemiz gerekiyor sosyal medyada birilerinin arkasında konuşarak kötü laflar yaparak değil varsa bir sıkıntımız hakaret etmeden hertürlü eleştirinin önerinin yapılabileceği platformlardır dedi.

CHP Uşak il Başkanı Ali KARAOBA’nın konuşmasının ardan Sivaslı Belediye Başkanı Hürriyet ŞAFAK, Belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Başkan ŞAFAK’benden önceki Belediye yönetimi belediye,ye ait yerleri on yıllığına kiraya vermişti bunların hepsini kendi bünyemize tekrar aldık evrenli park alanımızı çocuklarımızın gençlerimiz vakit geçirebileceğimi güzel bir ortam yarattık dedi.

Daha sonra sözü CHP Uşak Milletvekili Özkan YALIM’devam etti. Yalım,konuşmasına şöyle devam etti.Sivaslı Belediye Başkanı Hürriyet Şafak’göreve geldiği günden buyana özellikle ekonomik yönden Belediyeyi poztif yolda götürdüğünden dolayı kendisine teşekkür ederim. Halk ekmek gibi birçok güzel projelere 2024,e kadar devam edecek çok güzel projelere hepbirlikte imza atacağız dedi. 

YALIM,Sivaslı beş ilçe içinde gururu ise aynı şekilde bu gururu bayrağı taşımaya devam edecek ve önceki seçimlerde yüzde 250 oy farkla değilş  yüzde 500 gibi yüksek rakamlarla cunhuriyet halk partisinin bayrağıyla kazanmak nasip olacaktır tekrar buraya geldiğinizden dolayı saygıyla selamlıyorum dedi.