GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-06-2021 12:16   Güncelleme : 08-06-2021 12:16

Uşak Gazeteciler Derneği'nden AK Parti İl Başkanı Tuğrul'a ziyaret

Uşak Gazeteciler Derneği (UGD) Adalet ve Kalkınma Partisi Uşak İl Başkanı Avukat Fahrettin Tuğrul'u ziyaret etti.

Uşak Gazeteciler Derneği'nden AK Parti İl Başkanı Tuğrul'a ziyaret

Uşak Gazeteciler  Derneği  Başkanı Elif Şentürk ve yönetimdeki gazeteciler ziyaretlerini sürdürüyor. Uşak'ın emektar gazetecileri son olarak AK Parti Uşak İl Başkan'ı Fahretttin Tuğrul'u ziyaret etti.

AK Parti Uşak İl Başkanlığı'nı ziyaret eden Uşak Gazeteciler  Derneği  Başkanı Elif Şentürk, yönetimdeki gazeteciler Halil Çavuşoğlu, İsmail Çetin, İzzet Dönmez, Ahmet Bilgi Özkutlu, Alaattin Karahan ve Şenol Yeşilova'yı AK Parti İl Başkanı Fahrettin Tuğrul ve İl Yönetimi konuk etti.

Uşak Gazeteciler Derneği'nin çalışmaları hakkında bilgilerin de aktarıldığı ziyaret samimi sohbet havasında geçti. 

"YEREL MEDYANIN ÖNEMİ TARTIŞILMAZ"

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan AK Parti Uşak İl Başkanı Tuğrul, Uşak Gazeteciler Derneği başkanlığına yeni seçilen Başkan Elif Şentürk'ü tebrik etti ve  başarılar diledi. Başkan Tuğrul; "Yerel medyanın önemi tartışılmaz. Toplumumuzu her konuda bilgilendirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu anlamda biz bugüne kadar Uşak Gazeteciler Derneği'nin ortaya koyduğu çalışmalarını takip ve takdir ediyoruz. Sayın Şentürk'ün şahsında bütün gazeteci arkadaşlara teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

"KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Son olarak ziyaret ile ilgili konuşan Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı Elif Şentürk ise AK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul'a ve AK Parti İl yönetimine ilgi ve destekleri  için teşekkür etti.  Ziyaretin ardından toplu fotoğraf çekimi yapıldı.