GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-10-2021 19:36   Güncelleme : 01-10-2021 21:20

Uşak Gazeteciler Derneği'nden Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği'ne ziyaret

Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı Elif Şentürk ve üyeler Halil Çavuşoğlu, Şenol Yeşilova ve İsmail Çetin Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birlik Başkanı Ahmet Yılmaz'ı makamında ziyaret etti ve başarılar diledi.

Uşak Gazeteciler Derneği'nden Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği'ne ziyaret

Uşak Gazeteciler Derneği Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birlik Başkanı Ahmet Yılmaz'ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Dernek Başkanı Elif Şentürk'ün yanı sıra üyeler Halil Çavuşoğlu, Şenol Yeşilova ve İsmail Çetin katıldı.  Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birlik Başkanı Ahmet Yılmaz ziyaretlerinden dolayı UGD'ye teşekkürlerini iletti ve yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birlik Başkanı Ahmet Yılmaz başarılı ve katılımın yüksek olduğu bir genel kurul gerçekleştirdiklerini söyledi. Üreticeden aldıklarını üreticiye verme gayesi içinde olduklarını ifade eden Yılmaz, amaçlarının ise üreticiye daha fazla kazanç sağlamak olduğunu ifade etti.

Uşak'taki küpeleme faaliyetini Tarım İl Müdürlüğü'nden alarak üreticilere ücretsiz verileceğini ifade eden Yılmaz, Veteriner Hekimler Odası ile de bir protokol imzalayacaklarını söyledi.