GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-06-2021 21:50   Güncelleme : 15-06-2021 21:50

Uşak Gazeteciler Derneği'nden Saadet Partisi'ne ziyaret

Uşak Gazeteciler Derneği, dernek başkanı Elif Şentürk'ün yönetiminde Saadet Partisi Uşak İl Başkanı İbrahim Dağgezen'i ziyaret etti.

Uşak Gazeteciler Derneği'nden Saadet Partisi'ne ziyaret

Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı Elif Şentürk göreve geldiği günden bu yana düzenlediği parti ziyaretlerine dernek üyeleri ile birlikte devam ediyor. Uşak Gazeteciler derneği üyeleri ve parti yönetimlerinin tanışması amacı ile yapılan ziyaretler kapsamında Uşak Gazeteciler Derneği üyeleri Saadet Partisi Uşak İl Başkanı İbrahim Dağgezen'i makamında ziyaret etti.

Saadet Partisi Uşak İl Başkanı İbrahim Dağgezen'in sıcak karşılamasından sonra Uşak gündeminin konuları ve Uşak ilinin gelişmesi ile ilgili yapılan sohbet yer yer Uşak'ta basın mensuplarının sorunları ve bu sorunların nasıl giderilebileceği yönünde devam ettikten sonra İl Başakanı İbrahim Dağgezen'in Uşakla ilgili önceki ve önümüzdeki yıllarla ilgili olarak  hazırlamış olduğu projeler ele alınıp fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Tamamen sıcak ve hoş sohbet kıvamında gerçekleşen Uşak Gazeteciler Derneğinin Saadet Partisi ve İl Başkanı İbrahim Dağgezen ziyareti iki tarafında biribirine ziyaret ve kabul edilme yönünde yaptıkları teşekkürün ardından toplu resim çekilerek sonra erdi.