GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-06-2021 14:04   Güncelleme : 26-06-2021 14:04

Uşak Kent Konseyi Başkan Adayı Ahmet Kozak Uşak CHP'yi ziyaret etti

Uşak Kent Konseyi Başkanı Ahmet Kozak Cumhuriyet Halk Partisi Uşak İl Başkanlığını ziyaret etti.

Uşak Kent Konseyi Başkan Adayı Ahmet Kozak Uşak CHP'yi ziyaret etti

Uşak Kent Konseyi Başkan Adayı Ahmet Kozak Cumhuriyet Halk Partisi Uşak İl Başkanı Dr. Ali Karaobayı ziyaret ederek desteğini istedi. CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba ziyaretinden dolayı Kozak'a teşekkür ederken kent kosneyinin de öneminde değindi. Karaoba, merkeze insanı koyan, Uşak halkını koyan her başkanı destekleyecekleyeceklerini açıkladı. 

Kent Konseyi ana mantğından saptığını ifade eden Karaoba, Uşak Kent Konseyi Başkan Adayı Ahmet Kozak'a ise başarılar diledi. 

Uşak Kent Konseyi Başkan Adayı Ahmet Kozak ise yaptığı açıklamada sivil toplum kuruluşlarının sesi ve nefesi olabileceklerini belirtti. Kozak, "Cumhuriyet Halk Partisi cumhuriyetle yaşıt bir parti. Biz de fikirlerini, görüşlerini, ülkeye bakış açısınıönemsiyoruz." dedi. Siyasi partilerde ilk ziyaretini CHP'ye gerçekleştiren Kozak, ziyaretlerinin de devam edeceği mesajını verdi. 

Uşak için çalışacaklarını da aktaran Uşak Kent Koseyi Başkan Adayı Ahmet Kozak, sivil toplum kuruluşlarının belediyelerde, valilikte ve diğer kuruluşlarda sesi olmak istediklerini aktardı.