GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-09-2021 22:48   Güncelleme : 14-09-2021 22:48

Uşak Organize Sanayi Bölgesi 20. olağan genel kurul toplantısı yapıldı

Uşak Organize Sanayi Bölgesi 20. olağan Genel Kurul toplantısı bugün OSB Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Uşak Valisi Funda Kocabıyık, AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Uşak OSB Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ağaoğlu, protokol üyeleri, sanayici ve iş adamları katıldı.

Uşak Organize Sanayi Bölgesi 20. olağan genel kurul toplantısı yapıldı

Uşak Organize Sanayi Bölgesi 20.  Olağan Genel Kurul Toplantısı, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Genel kurulda UOSB yönetimi mali raporu ibra edildi.

Toplantının açılışında konuşan Uşak OSB Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ağaoğlu Organize sanayi bölgesinde arıtma tesislerine yatırım yaptıklarını ve yapılan yatırımlarda da elektrik enerji üretimini 400 KW 'ya çıkardıkları söyledi.

Uşak OSB Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ağaoğlu Organize Sanayi Bölgesi genişleme çalışmalarında yaşanan son gelişmeler hakkında bilgilendirdi.

Uşak Organize Sanayi Bölgesi 20.  Olağan Genel Kurul Toplantısında daha sonra Uşak Valisi Funda Kocabıyık söz aldı. Vali Kocabıyık konuşmasında şunları söyledi; "Millet olarak dünyanın sanayi üretiminde güçlü bir söz sahibi olabilecek potansiyelimizin bulunduğunu hepimiz biliyoruz. Bu potansiyeli ve ülkemizin kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirerek bizi yakın bir gelecekte ekonominin dünya liderleri arasına sokacak bir üretim düzeyine ulaşmak artık hayal olmaktan çıkmıştır. Her alanda olduğu gibi sanayi üretimimizde de yapmamız gerekenleri şu üç kelimeyle özetlemek mümkündür: hedeflemek, çalışmak ve üretmek. Bu süreçte devletimizin bütün olanakları ve kaynaklarıyla siz değerli sanayicilerimizin yanında olduğunu ve olmaya devam edeceğini sözlerime eklemek isterim. Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığının 20. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın ülkemize, milletimize ve Uşak'ımıza hayırlı olmasını temenni eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim."

Konuşmaların ardından Toplantı, soru-cevap ve istişare ile devam etti. Toplantı yönetim ve denetim kurulu raporları ile bilanço ve gelir-gider tablosunun değerlendirilmesi sonrası dilek ve temenniler ile sona erdi.