GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-01-2022 16:52   Güncelleme : 06-01-2022 16:52

Uşak Sarraflar Kuyumcular ve Saatçiler Esnaf Odası Başkanlığına Atalay Savaş yeniden seçildi

2022 yılının ilk esnaf odası genel kurulu ve başkanlık seçimini Uşak Sarraflar Kuyumcular ve Saatçiler Esnaf Odası yaptı

Uşak Sarraflar Kuyumcular ve Saatçiler Esnaf Odası Başkanlığına  Atalay Savaş yeniden seçildi

Seçim sonrası kendisini ve yönetimini 3. kez başkanlık görevine layık gördükleri için gösterdikleri üyelerine teşekkür ederek sözlerine başlayan Savaş, “Bildiğiniz gibi, Uşak’taki tüm esnaf odalarımız, Ocak, Şubat ve Mart aylarında genel kurullarını yapacak. Başkan ve yönetim kurullarını seçecek  Mayıs ayında birlik seçimi yapılacak.. Daha sonraki aylarda federasyon ve konfederasyon seçimleri gerçekleştirilecek. 2022 yılı Türkiye’deki tüm esnaflar için seçim yılı olacak.
İlk seçimi de Uşak Sarraflar Kuyumcular ve Saatçiler Esnaf Odası olarak biz yapmak durumunda kaldık. Onun sebebi de önümüzde yoğun bir seçim trafiği var.  

Bizim buradaki görevimiz dışında Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği başkanlık görevimiz var. Diğer odaların genel kurularında birlik başkanı sıfatı ile daha çok yardımcı olmak için kendi odamın yönetimi ile fikir birliği ederek bugün genel kurlumuzu gerçekleştirdik” dedi.

Uşak Sarraflar Kuyumcular ve Saatçiler Esnaf Odası yeni yönetimine de şu isimler seçildi:
Atalay Savaş(Başkan),  Tufan İnci, Mehmet Keskin,  Bekir Ünal, Erkan Emet, Hakan Kara, Tanzer Ünal.