GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-05-2022 18:13   Güncelleme : 27-05-2022 18:13

UŞAK ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK ÖĞRENCİLERİ FARKEDİYOR…

Nerede: Uşak özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi Ne zaman: 20.04.2022 saat 14.30 Hangi bölüm: Bahar İşçimen, Zehra Kağızmanlı, Fatih Demir, Vehbican Kutluca, Halkla ilişkiler ve reklamcılık 3. Sınıf i.ö Etkinlik hakkında bilgi: Uşak özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde konuşma bozukluğu yaşayan çocuklar için mandala atölyesi düzenlendi. Bu atölyede mandala boyama, solist ve iki palyaço eşliğinde çocuklar eğlendirildi. Oyun oynandı, hediye verildi. Etkinliğin amacı konuşma bozukluğu ile ilgili toplumda farkındalık yaratmak. Proje adı: ritmini sen belirle Slogan: sesime kulak ver

UŞAK ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK ÖĞRENCİLERİ FARKEDİYOR…

 

Uşak üniversitesi 3. Sınıf Halkla ilişkiler ve reklamcılık sınıfı öğrencileri Bahar İşçimen, Zehra Kağızmanlı, Fatih Demir, Vehbican Kutluca, konuşma bozukluğu olan 5-15 yaş grubu arasında ki çocuklara moral ve destek amaçlı toplumsal bir etkinlik düzenlendi. Projenin adı ‘’Ritmini sen belirle ‘’ sloganı ile yola çıkan öğrenciler hedeflerine ulaştı. Sosyal medya ve kurumun kendi hesaplarından tanıtımıyla gerçekleşen organizasyon Konuşma bozukluğu olan çocukların toplumda farklı bir yere sahip olduğu ve topluma kazandırma projesi gerçekleştirildi. Uşak üniversitesi özel rehabilitasyon merkezinde düzenlenen bu etkinlik velilerin beğenisini topladı.

20 Nisan Çarşamba günü Uşak Özel Rehabilitasyon Merkezinde düzenlenen etkinlikte mandala boyaması, palyaço ve solist eşliğinde çocuklar eğlendirildi. Çocuklara destek ve moral amaçlı hediyeler dağıtıldı.

Etkinlik başkanı ise şu sözleri söyledi: Her şeyden değerli olan tek şey sizlerin mutlu olmasıdır.

Etkinlik sonunda velilerinde gönlünü ve teşekkürünü kazanan Halkla İlişkiler ve Reklamcılık öğrencileri başarılı bir organizasyona imza attı.