GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-09-2023 19:31   Güncelleme : 14-09-2023 10:16

UŞAK'IN SEVİLEN İŞ İNSANI DOĞAN TATLIDİL'İN OĞLU BARAN TATLIDİL VE HÜRAY İNCİ’NİN YÜZÜK TAKMA MERASİMİ COŞKUYLA KUTLANDI

UŞAK'IN SEVİLEN İŞ İNSANI DOĞAN TATLIDİL'İN OĞLU BARAN TATLIDİL VE HÜRAY İNCİ’NİN YÜZÜK TAKMA MERASİMİ COŞKUYLA KUTLANDI

 

Uşak il başkan yardımcısı ve aynı zamanda Uşak'ın sevilen iş insanı Can Optik'in sahibi Doğan Tatlıdil ve inci sarrafın sahibi tufan inci'nin kızı hüray inci ile Baran Tatlıdil'in  yüzük takma merasimi, yakın dostlarının ve ailesinin katılımıyla unutulmaz bir gün olarak yaşandı. Bu özel anı paylaşmak için bir araya gelen dostlar ve davetliler, mutlu çifti yalnız bırakmadılar.

CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba, CHP Uşak İl Başkanı Koray Akgün, Merkez İlçe Başkanı Uğur Dümen ve çok sayıda davetli, Baran Tatlıdil'in yüzük takma merasimine katıldılar. Tören, coşkulu bir atmosferde gerçekleşirken, genç çiftin mutluluğu misafirler tarafından da paylaşıldı.

Doğan Tatlıdil, katılımcılara teşekkür ederek şunları söyledi: "Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan, sevinçlerimize ortak olan Sayın Milletvekilim Ali Karaoba, dostum Ali Karaoba, kardeşim Naci Tatlıdil, dostum Bülent Alpdoğan, dostum Koray Akgün, Merkez İlçe Başkanı abim Uğur Dümen, ablam Kumru Yandik, kardeşim Kemal Alpdoğan, ailelerimize ve tüm gençlerimize çok teşekkür ederim."

Bu özel gün, sevgi dolu bir atmosferde geçti ve katılımcılar arasında samimi bir dayanışma ve mutluluk hissi yaratıldı.

AdminAdmin