GÜNCEL

UŞAK'TA BIÇAKLI KAVGA ÇIKTI

Uşak'ın en işlek caddesi olan İsmetpaşa Caddesi'nde bıçaklı kavga çıktı, emniyet ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

UŞAK'TA BIÇAKLI KAVGA ÇIKTI

Uşak'ın işlek noktası İsmetpaşa Caddesi'nin Titiroğlu Parkı civarında bıçaklı kavga çıktı. Görgü tanıklarının bilgisine göre kimliği belirsiz bir kişi, genç bir vatandaşa büyük bir bıçakla saldırmak istedi. Bölgedeki binanın camından başka bir kişinin pompalı tüfek doğrulttuğu ve olaya bekçilerin müdahale etmek istediği öğrenildi.

ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Bekçilere elindeki bıçakla zorluk uygulamak isteyen zanlıdan doalyı olay yerine takviye ekip istendi. Bölgeye polis ekibi gelerek güvenlik çemberi oluşturarak saldırganı etkisiz hale getirdi, yaşanan arbededen dolayı korkan yaşlı bir vatandaş ise ambulans ekipleri tarafından Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Olayla ilgili olarak soruşturmanın devam ettiği kaydedildi. 

BÖLGEYE TAKVİYE EKİP İSTENDİ

Görgü tanıklarından alınan bilgiye göre, elinde bıçak olan zanlı, bekçilere mukavemet uyguladı ve bunun üzerine bölgeye takviye güç istendi. Olay yerine gelen çok sayıda polis ekibi, güvenlik çemberi oluşturdu ve saldırganı etkisiz hale getirdi. Olay yerinde yaşananlardan korkan ileri yaştaki bir vatandaş da 112 ekiplerince Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği ifade edildi.