GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-09-2021 12:47   Güncelleme : 21-09-2021 13:01

Uşak'ta esnaf lokantası hizmete açıldı

Uşak Kentsel Dönüşüm TOKİ'de Uşak Belediyesi yeni hizmet binasının yanında faaliyete geçen esnaf lokantası, Uşak AK Parti Milletvekili Mehmet Altay, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın ve birçok davetlinin katılımı ile açıldı.

Uşak'ta esnaf lokantası hizmete açıldı

Açılış kurdelesini AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet Altay ve Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın birlikte keserken Esnaf Lokantası açılış töreni Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı.

TÜM UŞAK'A, ESNAFLARIMZIA VE TÜM BÖLGEYE HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM"

Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualarının ardından programın açılış konuşmasını Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın yaptı. Açılışa katılımlarından dolayı herkese teşekkür eden Başkan Çakın, Esnaf Lokantası'nın başta işletme sahipleri Sait Damar ve ortağı Ayhan Opan olmak üzere tüm Uşak'a, esnaflarımıza  ve tüm bölgeye hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Başkan Mehmet Çakın'ın konuşmasının ardından Uşak Milletvekili Mehmet Altay'da açılış törenine katılan herkese teşekkür ederek, İşletme sahiplerine hayırlı, uğurlu temennisine bulunup helalinden, bereketli ve bol kazançlar diledi.

EN AZ 13 YEMEK ÇEŞİTLERİ

Çorba çeşitleri özellikle tarhana ve paça çorbası, gözleme, en az 13 yemek çeşitleri , yöresel yemekler bunların yanı sıra ekmek arası ızgara köfte ile kaliteli hizmeti %100 müşteri memnuniyeti vizyonu ile açılışı yapılan esnaf lokantası misafirlerini ağarlamaya başladı.

Uşak Kentsel Dönüşüm TOKİ'de Uşak Belediyesi yeni hizmet binasının yanında faaliyete geçen Esnaf Lokantası işletme sahipleri Sait Damar ve Ayhan Opan'da açılış töreninde açıklamalarda bulundular. Sait Damar yapmış olduğu açıklamasında ortağı Ayhan Opan ile birlikte Kentsel Dönüşüm TOKİ bölgesine güzel bir mekan açmayı karar verdiklerini ve burada bulunan esnaf ve insanlara öğlen ve akşamları yemekleri ikram edip  hizmet vermeyi düşündüğünü ifade etti.  

İşletme sahiplerinden Sait Damar Lumberjack Cafe & Restaurant ve Heykel  Cafe  Restaurant  ile 12 yıldır Uşak halkına hizmet etmenin tecrübesi ile Esnaf Lokantasını açıktıklarını belirtti. Burada güzel mekan açıktıklarını hayırlara vesile olmasını insanları inşallah memnun edebiliriz dedi. Sait Damar özellikle Esnaf lokantası isminin verilmesinin sebebinin bir sıcaklık, doğal bir anne yemeği akla gelmesinden dolayı bu ismi seçtiklerini belirtti.Uşak İlinin en meşhur lokantalarından olan biri olan Bizim Ev Yemekleri işletme sahipliğini yapan Ayhan Opan'da ortağı Sait Damar'la birlikte Uşak Kentsel Dönüşüm TOKİ'de bulunan esnaf ve vatandaşlarımıza hizmet etmek için esnaf lokantasını açtıklarını belirtti. Açılış törenine katılan herkese teşekkür etti. 20 yıldan fazla lokanta, restorant deneyimi ile açtığımız Esnaf Lokantasının hayırlara vesile olmasını temenni etti.