GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-10-2021 12:23   Güncelleme : 26-10-2021 12:36

UŞAK’TA ÜLKÜCÜLER ALİ KINIK KONSERİ İLE COŞTU!

Uşak Ülkü Ocaklarının tertip ettiği konser büyük ilgi gördü. Uşak Yeni Kapalı Spor Salonunda yapılan konsere Uşaklılar yoğun katılım sağladı.

UŞAK’TA ÜLKÜCÜLER  ALİ KINIK KONSERİ  İLE COŞTU!

 Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığının Bilgi Işığında, Ülkü Yolunda adlı programda Ülkücü Camiaanın sevdiği sanatçılardan Alperen Kekilli ve Ali Kınık katıldı.

Program Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, Alparslan Türkeş,  ülkücü ve tüm Şehitler için 1 dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu. 
Programda İlk olarak MHP Uşak İl Başkanı Ayhan Kınden bir konuşma yaptı.  Başkan Kınden Konsere gelen tüm katılımcılara hoş geldin konuşmasının ardından, şunları söyledi; ‘Konuşamama başlamadan önce Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve Başbuğ Alparaslan Türkeş Beyefendinin, Vatanı ve Milleti için Şahadet Şerbeti içmiş tüm Aziz Şehitlerimizi rahmetle, şükranla anıyoruz. Ruhları Şad Olsun’


Başkan Kınden konuşmasına şöyle devam etti; ‘ Milliyetçi Ülkücü Hareketin gözbebeği olan Ülkü Ocakları kutlu davamızın gençlik hareketidir. Son Günlerde Ülkümüzün ilerlemesini istemeyen, Dünyanın bir çok ülkesinde özellikle Amerika, Avrupa Ülkesinde ve Rusya gibi ülkelerde Ülkü Ocaklarını kendilerine tehdit görmektedirler.

Ülkü Ocakları dünyanın terör listesine dahil edilmek istenmektedir. Neden acaba ? Söz konusu Vatansa gerisi tefaruattır diyen  Milliyetçi, Ülkücü hareket olduğu içindir. Bu şer odakları bunları çok iyi bildikleri için Ülkücüleri terörist ilan etmek istemektedirler. Türk Dünyasının Bilge Lideri Genel Başkan Sayın Devlet Bahçeli efendinin dediği gibi Ülkü Ocaklarında Şehit çıkar, Gazi çıkar, Kahraman çıkar, vatan ve millet sevdalısı çıkar, devlet ve siyaset adamı çıkar, sanatçı ve bilim insanı çıkar, velhasıl adam gibi adam çıkar’’


MHP Uşak İl Başkanı Ayhan Kınden’in konuşmasının ardından Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı Muhittin Selçuk Bozkurt bir konuşma yaptı. Başkan Bozkurt Şehit olan Ülkücülerin isimlerini tek tek söyleyerek konuşmasına başladı. Başkan Bozkurt konuşmasında ‘’Düzenledikleri program Ülkü Uğruna Şahadete Erenlerindir, hepinizi onlar adına selamlıyorum,  konsere katılım sağlayan herkese hoşgeldiniz’’ dedi.


Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı Muhittin Selçuk Bozkurt’un konuşmasının ardından Alperen Kekilli sahneye çıkıp ülkücüleri söylediği türkü ve şarkılarla coşturdu.
Son olarak Ülkücü Camiaanın çok sevdiği sanatçılardan Ali Kınık sahneye çıktı. Ali Kınık’ın şarkıları ile konsere katılanlar güzel vakit geçirdiler şarkılara eşlik ettiler.
Konser sonunda gençler Ali Kınık ve Alperen Kekilli ile hatıra fotğrafları çekildiler.