DENİZLİ
Giriş Tarihi : 09-09-2021 14:28   Güncelleme : 09-09-2021 14:28

Uyuşturucu ile mücadele il koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı

İçişleri Bakanlığı koordinesinde bugün 81 ilde saat 11.00'de eş zamanlı olarak düzenlenen Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı İlimizde Valimiz Ali Fuat Atik başkanlığında yapıldı.

Uyuşturucu ile mücadele il koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı

Valilik Konferans Salonunda yapılan toplantıya; Valimiz Ali Fuat Atik, İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Veysel Yanık, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdür V. Kadriye Özer Bici, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, İl Sağlık Müdürü Dr. Berna Öztürk, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Özer, Yeşilay Danışma Merkezi temsilcileri, PAÜ AMATEM sorumlusu Dr. Öğretim Üyesi Hemşire Zeynep Köker, Devlet Hastanesi AMATEM sorumlusu Başhek. Yard. Zühre Alpua, ilgili daire müdürleri ve kurum temsilcileri katıldı. 

Toplantıda; İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından hazırlanan sunumlar yapıldı. Valimiz Ali Fuat Atik’in de konuşmalarının ardından genel değerlendirmelerde bulunuldu. Daha sonra tespit edilen sorunlar ile bunlara karşın sunulan görüş ve öneriler değerlendirildi.