GÜNCEL

UYUŞTURUCU TAŞIYAN İKİ ARACA NARKOTİK MÜDAHALESİ

Uşak'ta Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri uyuşturucu taşıdığı tespit edilen iki otomobilde arama gerçekleştirdi. Emniyet ekiplerinin gerçekleştirdiği aramada çok miktarda uyuşturucu madde ve üç ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Arama sırasında gözaltına alınan beş kişi hakkında da yasal işlem başlatıldı.

UYUŞTURUCU TAŞIYAN İKİ ARACA NARKOTİK MÜDAHALESİ

Uşak Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri uyuşturucu madde taşıdığı öğrenilen iki araçta uygulama noktasında arama gerçekleştirdi. Emniyet güçlerinin gerçekleştirdiği aramada 2 kilo 903 gram esrar, bir miktar sentetik hap ve metamfetamin ile 3 ruhsatız tabancanın yanı sıra tabancalara ait 20 fişek ele geçirildi. Gözaltına alınan beş şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı. YEDİ AYRI SUÇTAN SABIKALI KİŞİYE YASAL İŞLEM BAŞLATILDI

Narkotik ekipleri ayrıca korgo firmalarında da denetim gerçekleştirdi ve gerçekleşen denetimler sonucunda polis köpeklerinin yardımıyla bir miktar metamfetamin ele geçirildi. Emniyet güçleri ayrıca yedi ayrı suçtan da sabıkası bulunan bir kişiyi sahte kimlikle yakalanması üzerine yasal işlem başlatıldı.