GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-09-2021 13:59   Güncelleme : 19-09-2021 13:59

UZMAN ÇAVUŞLAR GLOBAL AKADEMİ BAŞKANLIĞI BBP YÖNETİMİ VE ALPEREN OCAKLARI İLE TOPLANTI İCRA ETTİ

18.09.2021 tarihinde Uzman Çavuşlar Global Akademi Başkanı Gafur OTURAK, İzmir'de BBP İl Yönetimi İle Alperen Ocakları İl Yönetiminde Katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.

UZMAN ÇAVUŞLAR GLOBAL AKADEMİ BAŞKANLIĞI BBP YÖNETİMİ VE ALPEREN OCAKLARI İLE TOPLANTI İCRA ETTİ

Yapılan toplantıya BBP İzmir İl Başkanı Erdem ÖKSÜZ, BBP İl Başkan Yrd.Mehemt Emre, BBP İl Başkan Yrd. Feramuz TURNA BBP İl Sekreteri Av. Yasin YARDIMCI İle Alperen Ocakları İzmir İl Başkanı Eyüp KUZUCU, Mehmet EMRE, Katılmıştır.


Söz Konusu İstişare toplantısında Uzman Çavuşlar Global Akademi Başkanı Gafur OTURAK; Uzman Çavuşların Sorunları ve Giderilmesi Gereken Konular Hakkında Bilgi Alışverişinden Bulundu.
Yapılan görüşmede özellikle Emekli olup ta (6000 sayılı kanun mağduru, Açıktan Emekliler, Malulen Emekli olanlar ile terörle mücadele edip gazi sayılmayanlar) başta olmak üzere 3600 ek göstergenin Uzman Çavuş camiasına da verilmesi konusunda değinerek destek istediklerini belirtti.
BBP İzmir İl Başkanı Erdem ÖKSÜZ yaptığı konuşmada söz konusu vatan ve bunu müdafaa görevi üstlenmiş vatan kahramanı Uzman Çavuşların sorunları her zaman ilk sırada olmalı ve gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerektiğini ve bu yolda Vatanını savunan bu camianın sorunlarının ve eksik kalmış kanunlarının bir an önce verilmesi için gerekli çalışmanın en kısa zamanda yapılacağını aynı zamanda 3600 ek göstergenin analarını ak sütü gİbi helal olduğunu ve konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
Alperen Ocakları İzmir İl Başkanı Eyüp KUZUCU yaptığı konuşmada;
Bizler her zaman Vatan kahramanı olan Uzman Çavuşların yanlarında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini bu konuda kendi üzerine düşen görev ne ise yapmaya hazır olduklarını beyan etti.
Yapılan toplantı ileri bir tarihte tekrar görüşmek üzere sona erdi.