UŞAK
Giriş Tarihi : 05-04-2022 12:37   Güncelleme : 05-04-2022 12:37

Vali Funda Kocabıyık, ilk iftarını Erdoğan ailesiyle yaptı

Vali Funda Kocabıyık, Ramazan ayının ilk iftarında Fevzi Çakmak Mahallesinde 3 çocuğuyla birlikte yaşayan Sevgi Erdoğan’ın evine misafir oldu.

Vali Funda Kocabıyık, ilk iftarını Erdoğan ailesiyle yaptı

 

İftar öncesi Sevgi Erdoğan ve çocuklarıyla sohbet eden Vali Funda Kocabıyık; manevi duyguların yükseldiği, birlik ve beraberliğin pekiştiği, yardımlaşma duygularının arttığı Ramazan ayında toplumun her kesimine ulaşmaya çalıştıklarını ifade etti.

Hem şehir merkezinde hem de köylerde vatandaşlarla sık sık bir araya geldiklerini ifade eden Vali Funda Kocabıyık, “Sosyal devlet anlayışı gereği gerçekleştirilen bu ziyaretlerde amacımız, devletimizin her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğunu hissettirmektir. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek bizlere iletmek istedikleri talepleri varsa dinlemeye ve imkanlar ölçüsünde yerine getirmeye çalışıyoruz. Bugün, Ramazan ayının ilk iftarında Sevgi hanımın evine misafir olduk. Çocuklarıyla birlikte bizleri evlerine konuk ederek hem iftar sofralarını hem de gönül dünyalarını açan Sevgi hanıma teşekkür ediyorum.” dedi.