MAGAZİN
Giriş Tarihi : 14-11-2021 18:39   Güncelleme : 14-11-2021 18:39

YER ALTI ÇETESİ SİNEMA FİLMİ ÇEKİMLERİNE BAŞLADI

Türkiye'nin güzellikleriyle ve tarihiyle bilinen Ferhat ile şirinin aşkına ev sahipliği yapan Amasya ilinin köyünden Taşradan zirveye yürüyen Sibel Demirdiş 2006 setlere başladı İstanbul doğumlu ve aslen Amasyalı olan Sibel Demirdiş 1982 doğumlu Ailesiyle İstanbul Pendik te yaşıyor.

YER ALTI ÇETESİ SİNEMA FİLMİ ÇEKİMLERİNE BAŞLADI

2006 da setlere  başladı 2007 de gazanfer tiyatrosun devam etti. Azim ve kararlı duruşundan ve ilkelerinden ödün vermedi. Birgün sinemaya damfa vuracağım diyerek gecesini gündüzüne katarak oyunculuktan Senaristliğe Gazeteciliğe kadar bütün yolları emin adımlarla yürüyerek yapımcılığa şimdi ise kendi yazdığı filmi çekime başladı. Çekimleri Konya kulu da devam film çok yakında vizyona girecek olmanın heyecanını yaşayan Senarit ve yazar Sibel Demirdiş Muhteşem macera dolu bir bir filme imza atmanın haklı gururunu yaşıyor. İşte o kadro.

Yer Altı Çetesi Sinema Filmi Tecrübeli Geniş Kadrolu oyuncularla Konya kulu  Çekimlere Başladı. Senarist Yapımcı Sibel Demirdiş Yer Altı Çetesi Sinema Filmi  Yönetmeni  Ali Ekinci Yardımcı Senarist Serpil Özdoğan Kulu ilçesi ve Konya Genelinde  Mafya Aksiyon Sosyal içerik Sinema Filmi Çekimleri Devam Etmektedir. Kulu Halkı ve Konya Halkı Yer Altı Çetesi Sinema Filmi Vizyona Girmesini Büyük Heycanla Bekliyorlar. Konya Valiliği ve İlçe  Belediyeleri Kulu  Kaymakamlığına Misafir Perverlikleri için  Çok Teşkkür ederiz.

Yer Altı Çetesi Sinema Filmi  Başrol Oyuncuları

Yılmaz Gülümser

 Hasan Gıdıkoğlu

Bircan Kerem

Tarkan özhan

Ali Çığcı

Sibel Demirdiş

Ayten Oral

Yardımcı Oyuncular.

Reyhan Kuerban

Gül Dişbudak

Ayhan Gündoğdu

Erhan Eğlenen

Kamil Avcı

Hasan Dincer

Hüseyin Palabıyık

Deniz Dağ

Cengiz Dağ

Mehmet Dağ

Yusuf Cemal oğlu

Faruk Daş

Müslüm Köse

Bayram Bayrak

Ejder Kısak

Bir çok oyuncular var

Demirdiş film Yapım Sunar Yer Altı Çetesi Sinema Filmi çok yakında sinemalarda seyirci ve izleyicileriyle buluşup bir ilke imza atacak olan Senarist, yazar ve yapımcı Sibel Demirdiş imzalı film çok yakında sinemalarda.

Gazateci

Ali Erol Diker