AFYONKARAHİSAR
Giriş Tarihi : 08-09-2021 15:32   Güncelleme : 08-09-2021 15:32

Yılın en büyük festivalinde coşku devam ediyor

Uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapan Afyonkarahisar Belediyesi birbirinden ünlü sanatçıları ağırlamaya devam ediyor.

Yılın en büyük festivalinde coşku devam ediyor

Cumhurbaşkanlığı himayesinde Afyonkarahisar'da düzenlenen ve Dünya Motokros Şampiyonası'nın (MXGP) iki ayağının gerçekleştirildiği Türkiye MotoFest etkinliği kapsamında bu kez de unutulmaz, duygusal şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Mithat Körler ve müzik dünyasına verdikleri pozitif enerjiyle kısa zamanda isminden bahsettiren Retrobüs grubu muhteşem performansa imza attı.

Etkinliklerin yedinci gününde önce Mithat Körler, daha sonra Retrobüs grubu hayranlarıyla buluştu.  Performanslarıyla Afyonkarahisarlılar’dan tam not alan ünlü sanatçılar, seslendirdikleri parçalarla alanı hınç hınç dolduranlardan gençlerden tam not aldı. Sanatçılar repertuvarındaki şarkılarını sevenleri için söyledi. Şarkılara eşlik eden seyirciler ise saatlerce tempo tutarak keyifli bir akşam geçirdi. 

Mithat Körler ve Retrobüs grubu Afyonkarahisar’da konser vermekten büyük keyif aldıklarını söyleyerek Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Türkiye Motosiklet Federasyonu’na teşekkür ettiler.