Advert
ÜSTAD NE DEDI SEN NE ANLADIN..  NEYI DOĞRU ANLADIN BUNU DOĞRU ANLAYACAKSIN..
yaşar GEDİZ

ÜSTAD NE DEDI SEN NE ANLADIN.. NEYI DOĞRU ANLADIN BUNU DOĞRU ANLAYACAKSIN..

 

Islam dini ölünün ardından konuşmayın der,  zira amel defteri dünya için kapanmış,  dünyadakiler için söz bitmiş uhrevi yolculuk başlamıştır.

Ama ne hikmetse islam dininin mensubu bu ölçüye çok dikkat etmez.

ileri geri konuşur..Bilsede konuşur..Bilmesede konuşur. Atatürk öldümu..? Öldü..

Haydar Baş öldümu..? Öldü...?Ölen öldü rahmet olsun..Kalan sağlar ne yapıyor..?

Hani ıbret istersen ölüm yeter diyen dinin mensupları..

Ibret almak şöyle dursun,  günah çoğaltıyorlar..Ya hayır söyle yada sus diyen dinin mensupları ağızları dolu dolu,  bilmedikleri tanımadıkları,  tanık olmadıkları insanlar hakknda saydırıyor..

Günah ta insana sevapta insana, cennetide bu dünyada kazanacak,  cehennemide..

Kendi kazanacak yada kaybedecek. Mesele fitne..Allah muhafaza etsin inşallah..

Ölüler,  ölümler üzerinden fitne sorun bu, Dinsiz devlet yıkılacak elbet sloganlarının atıldığı dönemde,  "bize evlâdım devletin dini olmaz..

Mensuplarının dini olur..Devleti dinsiz yapanda,  dindar yapanda insandır.

Devletin dini adalettir".  Diyen üstad nerde, Dinsiz devlet yıkılacak elbet diyen erbakan hoca ve ekibi nerde..? Bunu neden söyledik..

Şu sıra haber sitelerinde rahmetli üstad ile erbakan rahmetli arasında hoca talebe ilişkisi kurmaya gayret eden birileri var.

Güya Haydar Baş erbakan hoca adına çalışıyormuş..Kargalar güler,

Erbakan hocayı Erbakan hoca yapan,  cumhuriyete,  Ataturke olan olumsuz tavrıdır..

Bunu bilmeyen yok..Haydar Baş hocayı Haydar Baş yapan cumhuriyete Ataturke olan bağlılığı..Birisi kuzey,  ötekisi güney kutbu. Herşey bi tarafa Atatürk dindar yada dinsiz,

20 yıldır ülkeyi dindarlığı ile ünlenmiş bi iktidar yönetiyor. Atatürkün bozduğu hangi istatistiği düzeltti..?Atatürkün dindar yada dinsiz olduğunu anlamak için hangi ölçüleri kullanıyorsunuz..? Osmanlıyımi..?

iyi öğrenin o zaman..Gözünüzü kulağınızı iyi açın. Osmanlı hafız olmayan birisini subaylık sınavına almıyor..Mustafa kemal atatürk osmanlı subayı akıllım,

Mesele şu siz Allahın üktesinde olan cennete koyma, Cehenneme atma yetkisini Allahın elinden alıp şahsınıza zimmetlediginiz için, Atatürk dinsiz..

Bırakın cenneti cehennemi sahibine..Yok bırakmazsınız tek sermayeniz o çünkü.. Dindar atatürkten kim ne kaybeder..?Dinsiz Atatürkten kim ne kazanır..Esas soru bu..?

Efendiler sermayeniz elinizden alındı esas feveraniniz bu..Bi taraf dinsiz ataturku siyâset malzemesi yaptı. iktidar oldu. Dinciydi zaten Bi taraf dinsizdi zaten kemalizmi din yaptı. Biriside cıktı iki tarafında elindeki geçim kaynağını  aldı..Oyuncağı elinden alınmış bebekler gibi cirliyorsunuz..Ağlayacaksanız oynamayalım..

Selâmetle..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI "UZAKTAN EĞİTİM AMACINA ULAŞMADI"
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
"