SİYASET
Giriş Tarihi : 18-02-2024 08:50

AK Parti Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Orhan Dengiz Bulvarı'nda Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Orhan Dengiz Bulvarı'nda Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Uşak'ta seçim atmosferi tüm hızıyla devam ederken, AK Parti'nin Belediye Başkanı ve adayı Mehmet Çakın, partilileri ile birlikte Orhan Dengiz Bulvarı'nda esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Orhan Dengiz Bulvarı olduğu ziyarette, Başkan Çakın ve AK Parti üyeleri, bölgede hizmet veren esnaflarla bir araya geldi. Esnaflar, samimiyetle karşılanarak, güncel konular ve belediye hizmetleri hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Mehmet Çakın, esnaf ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmada, "Her zaman ki samimiyetleriyle bizi karşılayan esnaflarımıza teşekkür ediyoruz. Uşak'ın kalkınması ve gelişmesi için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bu kucaklaşma, 31 Mart'ta zafer meşalesini hep birlikte yakacağımızın habercisi. Esnafımızdan çalışanına, gencinden yaşlısına tüm vatandaşlarımızla bir araya gelerek, ortak bir geleceği inşa etmek için çalışıyoruz" dedi. Orhan Dengiz Bulvarı üzerindeki esnaf ziyaretleri, Başkan Mehmet Çakın'ın seçim sürecindeki saha çalışmalarının bir parçasını oluşturuyor. Vatandaşlar ise Başkan Çakın'ın esnaf ziyaretlerini takdirle karşılıyor ve birlikte daha güçlü bir Uşak için çalışma kararlılığını destekliyor.

 

 

 

 

 

AdminAdmin