SİYASET
Giriş Tarihi : 17-02-2024 08:23

BANAZ'A GÜLERYÜZ GETİRECEK İSİM: MEHMET CEVİZCİ

BANAZ'A GÜLERYÜZ GETİRECEK İSİM: MEHMET CEVİZCİ

Banaz Belediye Başkanlığı için Ak Parti'nin adayı olarak belirlenen Mehmet Cevizci, 31 Ağustos Mahallesi'nde bulunan Güleryüz Kıraathanesi'nde hemşehrileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Banaz'ın Güzelleştirme Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Lokali'nde düzenlenen buluşmada, Cevizci ve destekçileri, kapı kapı dolaşarak, fert fert gönüllere girerek, Banazlıların beklenti ve taleplerini dinliyor.

Güleryüz Kıraathanesi'nde gerçekleşen etkinlikte Mehmet Cevizci, Banaz halkıyla samimi bir diyalog kurarak, onların sorunlarına kulak veriyor. Banaz'ın 31 Ağustos Mahallesi'nde yapılan etkinlikle birlikte, Cevizci ve ekibi, Güçlü Banaz için el ele, gönül gönüle yola devam etmeye hazır olduklarını vurguluyor.

Cevizci'nin Banaz Belediye Başkanlığı için olan adaylığı, hemşehrileri tarafından olumlu bir şekilde karşılanıyor. Güleryüz Kıraathanesi'nde gerçekleştirilen buluşma, Banazlıların belediyecilik hizmetlerinde daha güçlü ve etkili bir yönetim talebiyle şekilleniyor. Ak Parti'nin adayı Mehmet Cevizci ve ekibi, Banaz'ın geleceğine yönelik projelerini paylaşarak, hemşehrilerinden destek istiyor. Güleryüz Kıraathanesi'nde yapılan bu etkinlik, Banaz'da seçim atmosferini daha da heyecanlandırıyor.

 

 

 

 

 

AdminAdmin