GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-02-2024 07:05

Başkan Çakın’ın 20 Şubat Salı SKM Programı

Başkan Çakın’ın 20 Şubat Salı SKM Programı


Uşak Belediye Başkanı ve AK Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Mehmet Çakın, AK Parti Uşak Teşkilat Üyeleri ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında yürüttüğü ziyaretlerine devam ediyor.
İlk olarak Yöresel Ürünler Çarşısı civarında hizmet veren esnaflarla bir araya gelen Başkan Çakın, bölgenin ihtiyaçları ve beklentileri hakkında vatandaşlar ile samimi sohbetler gerçekleştirerek, gelecek dönemde yapılacak projeler ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. 

Daha sonra Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’nın Şubat Ayı Meclis Toplantısını ziyaret eden Başkan Çakın, sanayici ve iş adamları ile bir araya geldi. Çakın, Uşak’ın üretim, istihdam ve ihracat hacmini daha iyi noktalara taşıyabilmek adına birlik ve beraberlik içerisinde sanayici ve iş insanları ile daima temas halinde olduklarını ifade ederek UTSO Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir’e ve Meclis Başkanı Osman Çalıkuş’a misafirperverlikleri için teşekkürlerini ifade etti.

Bir sonraki ziyaretinde Arifan Vakfı yöneticileri ve üyeleri ile bir araya gelen Başkan Çakın, Uşak’ta toplum odaklı yapılan her türlü çalışmaların destekçisi olduklarını belirtti.

Ardından Şerafettin Sağıroğlu Eğitim ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen programda işitme engelli vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Çakın, özel gereksinimli bireyler için yaşamı kolaylaştıran hizmetler yapmaya daima devam edeceklerinin mesajını verdi.

Son olarak, sırasıyla Fatih ve Fevzi Çakmak Mahallelerinde ikamet eden Demir ve Yılmaz ailelerinin evine konuk olan Başkan Çakın, vatandaşların desteği ile daha da güzel hizmetler için çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini belirterek, misafirperverlikleri ve samimi sohbetleri için vatandaşlara teşekkürlerini iletti.

AdminAdmin