SİYASET
Giriş Tarihi : 26-02-2024 07:17

Etem Erdem, Banaz'ı Çooook Değiştirecek!

Etem Erdem, Banaz'ı Çooook Değiştirecek!

Banaz Belediye Başkan adayı Etem Erdem, seçim çalışmaları kapsamında Banazlılarla bir araya gelmeye devam ediyor. Erdem, halkın baharla birlikte değişimin geleceğine olan inancını vurgulayarak, Banaz'ın her köşesindeki çocukların gözlerinin ışıl ışıl parlayacağını söyledi.

1 Nisan'da gerçekleşecek seçim öncesinde yapılan açıklamada Etem Erdem, "Birleşe birleşe, ayırmadan, ayrışmadan tüm Banaz'ın Başkanı olacağım. Hemşehrilerim müsterih olsunlar, Banaz çooook değişecek!" dedi.

Erdem'in seçim vaatleri arasında şehirdeki altyapı sorunlarına çözüm bulma, yeşil alanların arttırılması ve sosyal projelere öncelik verme gibi meseleler bulunuyor. Banazlılar, Etem Erdem'in bu vaatlerini bekleyerek, şehirlerinin daha yaşanabilir bir hale gelmesini umut ediyor.

Seçim çalışmalarında sık sık vatandaşlarla buluşan Erdem, Banaz'ın geleceği için projelerini detaylı bir şekilde anlatarak, halkın desteğini kazanmaya çalışıyor. Banazlılar ise 1 Nisan'da gerçekleşecek olan seçimde Etem Erdem'e olan güvenlerini dile getiriyor ve değişimin heyecanını yaşıyor.

AdminAdmin