GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-02-2024 13:23

Fevzi Çakmak Mahallesinin Sevilen Muhtarı Murat Ali Uysal, Çocuk Kent Parkını Ziyaret Etti

 Fevzi Çakmak Mahallesinin Sevilen Muhtarı Murat Ali Uysal, Çocuk Kent Parkını Ziyaret Etti

Fevzi Çakmak Mahallesi'nin sevilen muhtarı ve muhtar adayı Murat Ali Uysal, kalfa korusunda inşası devam eden 125bin metrekarelik alana sahip Çocuk Kent Parkı'nı ziyaret etti. Mahallenin sevilen yüzü olan Uysal, parkın yapımının son aşamalara geldiğini görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Uysal, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, "Fevzi Çakmak Mahallemizde 2 dönemdir, yani 10 yıldır muhtarlık görevini sürdürüyorum. Mahallemizin geleceği için yaptığımız çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek çocuklarımızın keyifli zaman geçirebileceği, sağlıklı büyüme ortamı sunan bu parkı hayata geçiriyoruz" dedi.

Şeker Evleri, Sağlık Yaşam Merkezi ve Sosyal Tesis Alanı İnşası Devam Ediyor

Uysal, ayrıca mahallede devam eden projeler hakkında da bilgi verdi. Şu anda inşa halinde olan şeker evleri, sağlık yaşam merkezi ve sosyal tesis alanı gibi önemli projelerin mahallelerine kazandırılmasının gururunu yaşadıklarını belirtti.

Mahalle sakinlerine hitap eden Uysal, "Sadece bu günümüzü değil, yarınlarımızı da düşünerek hareket ediyoruz. Bu projelerle mahallemizi daha yaşanabilir kılmak için çabalıyoruz. Halkımızın memnuniyeti ve mutluluğu bizim için en önemli önceliktir" diye konuştu.

AdminAdmin