GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-02-2024 21:28   Güncelleme : 17-02-2024 22:01

İSLİCE MAHALLESİ MUHTAR ADAYI ZEYNEL ALTINTAŞ, AZALARIYLA  VE BASINLA AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞTU

İSLİCE MAHALLESİ MUHTAR ADAYI ZEYNEL ALTINTAŞ, AZALARIYLA  VE BASINLA AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞTU

İslice Mahallesi'nde muhtarlık için aday olan Zeynel Altıntaş, seçim sürecinde destek veren azalarıyla birlikte düzenlenen özel akşam yemeğinde bir araya geldi. Uşak yerel basınının da katıldığı buluşmada Altıntaş, mahalle sakinlerine yönelik projelerini ve vizyonunu paylaştı.

Yemek öncesinde gerçekleşen buluşmada Zeynel Altıntaş, azalarına teşekkür ederek, "Bugün burada siz değerli basın mensupları, azalarım ve seçim sürecimde yanımda olan dostlarımızla bir araya geldik. Bu süreçte birlikte çalışarak, mahallemizin ihtiyaçlarına yönelik projeler üretmeye devam edeceğiz. Birlikte daha güzel ve yaşanabilir bir İslice Mahallesi için el birliğiyle çalışacağımıza inanıyorum" dedi.

Altıntaş, oturmaya değil çalışmaya geldiklerini vurgulayarak, "Mahallemizde büyük bir teveccüh oluştu. Gönüllü olarak muhtar adaylığına destek veren mahalle sakinlerine teşekkür ederim. Maaş için aday olmadım, hatta maaşımın %20'sini mahallede ikamet eden dar gelirli vatandaşlara ve öğrencilere burs vereceğiz" şeklinde açıklamada bulundu.

Altıntaş'ın azaları da kısa birer tanıtım yaparak, mahalle sakinlerinin sorunlarına daha etkin çözümler üreteceklerini belirttiler. Yerel basın mensupları ise muhtar adayının projelerini ve vizyonunu daha yakından tanıma fırsatı buldu. İslice Mahallesi sakinleri, Altıntaş'ın liderliğindeki ekip tarafından sunulan planları dikkatle dinleyerek, mahallelerinin geleceği için umutlu olduklarını ifade ettiler.

AdminAdmin