SİYASET
Giriş Tarihi : 26-02-2024 19:01   Güncelleme : 26-02-2024 19:12

İYİ PARTİ BANAZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EMEL TAŞKIN

İYİ PARTİ BANAZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EMEL TAŞKIN

İyi Parti, Banaz Belediye Başkanlığı için Emel Taşkın'ı aday olarak belirledi. Banaz Kızılcaşöğüt kasabasından olan Taşkın, daha önce İyi Parti Uşak Milletvekili aday adaylığı da yapmıştı. Banazlıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Taşkın, tecrübesi ve vizyonuyla dikkat çekiyor.

İYİ PARTİ BANAZ BELEDİYESİ KONTENJAN ADAYI AYSUN GÜLTEKİN

Banaz Belediye Meclisi için İyi Parti'nin kontenjan adayı Aysun Gültekin oldu. Daha önce Paşacık Köyü Muhtarı olan Gültekin, 2.5 yıl süreyle Banaz Belediye Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. Gültekin, Banazlıların beklentilerini dikkate alarak projeler geliştirmeye hazırlanıyor.

İYİ PARTİ BANAZ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

İyi Parti'nin Banaz Belediye Meclis Üyesi adayları da belirlendi. Ahmet Canpulat, eski Alperen Ocakları İl Başkanı ve aynı zamanda makine mühendisi. Taylan BUNARBAŞI Çevre mühendisi ve Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'ndan yetkili çevre analiz laboratuvarında kurucu ortak. Aynı zamanda Taylan Bey üniversite yıllarından ben farklı sivil toplum kuruluşları içerisinde yöneticilik yapmıştır.

İYİ PARTİ İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

İyi Parti'nin Banaz'daki temsilcileri arasında İl Genel Meclis Üyesi adayları da yer alıyor. Serkan Uğuz ve Remzi Özen, İyi Parti'nin Banaz için belirlediği il genel meclis üyesi adayları olarak seçmenin karşısına çıkacaklar.

Adaylar Hakkında Detaylar

Ahmet Canpulat: Eski Alperen Ocakları İl Başkanı ve Makine Mühendisi.

Taylan Bunarbaşı: Çevre Mühendisi ve Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'ndan yetkili çevre analiz laboratuvarında kurucu ortak.

Aysun Gültekin: Daha önce Paşacık Köyü Muhtarı ve 2.5 yıl süreyle Banaz Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu.

Emel Taşkın: İyi Parti'nin Banaz Belediye Başkan adayı. Daha önce İyi Parti Uşak Milletvekili aday adayı.

Serkan Uğuz ve Remzi Özen: İyi Parti'nin Banaz için belirlediği İl Genel Meclis Üyesi adayları.

Banazlılar, 31 Mart seçimlerinde kendilerini temsil edecek bu adayları değerlendirerek oy kullanacaklar. İyi Parti, Banaz ilçesinde yeni bir dönemin kapılarını aralamaya hazırlanıyor.

 

 

 

 

AdminAdmin