SİYASET
Giriş Tarihi : 22-02-2024 20:32

İYİ Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür, Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

İYİ Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür, Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

İYİ Parti'nin Uşak Belediye Başkan adayı Muhammet Gür, seçim çalışmaları kapsamında Dikilitaş Mahallesi'ndeki esnafları ziyaret etti. Gür, esnaflarla gönül bağını güçlendirmek, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinlemek ve çözüm önerilerini paylaşmak amacıyla gerçekleştirdiği ziyarette, "Gönülden gönüle giden bir yol vardır" ifadelerini kullandı.

Mahalle esnafının kıymetli olduğunu belirten Gür, ziyaretlerinin temel amacının mahalle sakinleriyle doğrudan iletişim kurarak onların beklenti ve sorunlarını anlamak olduğunu dile getirdi. Dikilitaş Mahallesi'nde iş yeri sahipleriyle bir araya gelen Gür, hayırlı işler ve bol bereketli kazançlar diledi.

 

Esnafların sorunlarını dinleyen ve çözüm önerilerini paylaşan Gür, mahalle sakinleri tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Gür, "Bizleri bağrına basan mahallemizin esnaflarına minnettarız. Sorunlarınızı çözmek ve birlikte başarıya ulaşmak için buradayız" dedi. Muhammet Gür, ziyaretlerinin devam edeceğini ve Uşaklıların desteğiyle birlikte şehrin daha yaşanabilir bir yer haline getirilmesi için çalışacaklarını vurguladı.

 

 

AdminAdmin