SİYASET
Giriş Tarihi : 22-02-2024 20:35

MHP UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SEZER ATEŞ, 1 EYLÜL SANAYİ SİTESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

MHP UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SEZER ATEŞ, 1 EYLÜL SANAYİ SİTESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

MHP'nin Uşak Belediye Başkan adayı Sezer Ateş, seçim çalışmaları kapsamında 1 Eylül Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Ateş, esnaflarla gerçekleştirdiği ziyarette, sanayi bölgesindeki sorunlara dikkat çekti ve projelerini paylaştı.

Ziyaretin 2. gününde de esnafla bir araya gelen Ateş, esnafın sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini anlattı. Ateş, "Esnafımızın sorunları çok, bizi gören esnaflarımız yanımıza yaklaşıyor başlıyor sorunları, dertleri anlatmaya. Hissemize dinlemek düşüyor, dert insanı söyletir demiş ya şair tam olarak bunu yaşıyoruz 2 gündür" dedi.1 Eylül Sanayi Sitesi'nin uzun süredir unutulduğunu ve göz ardı edildiğini belirten Ateş, "Adeta belediye buraya hiç uğramamış. Sanayi Sitesi unutulmuş, göz ardı edilmiş, esnafımızla ilgilenilmemiş. Projelerimizden bahsettik, sanayinin önemine değindik. Gelir gelmez ilk işimiz 1 Eylül Sanayi Sitesi Esnafımızın sorunlarını çözmek olacak. Bunun sözünü verdik" şeklinde konuştu.

Ateş, halkın umudunun kendilerinde olduğunu belirterek, "Uşak'ımıza olan sevdamızla, daha güzel bir gelecek için çalışmaya devam edeceğiz. Sanayimize her gelişimizde bize duyulan heyecan ve gösterilen ilgi bizi gururlandırıyor" dedi.

 

AdminAdmin