SİYASET
Giriş Tarihi : 27-02-2024 07:14

MHP UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SEZER ATEŞ, ELMALIDERE, MAHALLESİNDE SİNAN YALÇIN KARDEŞLER VE MAHALLELERİ'NDE HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU

MHP UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SEZER ATEŞ, ELMALIDERE, MAHALLESİNDE SİNAN YALÇIN KARDEŞLER VE MAHALLELERİ'NDE HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Uşak Belediye Başkan Adayı Sezer Ateş, MHP Uşak İl Başkanı Ümit Arslan MHP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Balta ve beraberindeki heyetle birlikte, seçim çalışmaları kapsamında Elmalıdere, Sinan Yalçın ve Aybey Mahalleleri'nde vatandaşlarla buluştu. Ziyaretlerin ardından Akse Mahallesi'nde bir kahvehane ziyareti gerçekleştiren heyet, hemşerileriyle samimi bir şekilde bir araya geldi.

Gün içerisinde gerçekleştirilen ziyaretlerde MHP adayı Sezer Ateş, Elmalıdere'de Sinan Yalçın ve Aybey'de Tezcan Kapısız'ın evlerine misafir oldu. Hemşerileriyle istişarelerde bulunan Ateş, mahalle sakinlerinin beklenti ve önerilerini dinleyerek, çözüm odaklı projelerini paylaştı.

Ateş, yaptığı açıklamada, "Vatandaşlarımızın yaşlısıyla gencine kadar bizi bağrına basmaları bizi büyük bir gurur ve mutlulukla dolduruyor. Halkımızın umutla bakan gözleri ve yürekten gelen destekleri, Uşak'a sahip çıkacak bir yönetim için bize olan güvenlerini gösteriyor. Yaşam kalitesini yükseltmek ve memleketimizi daha güzel yarınlara taşımak için kararlılıkla çalışacağız" dedi.

Sezer Ateş ve beraberindeki heyet, ziyaretlerin ardından kendilerini evlerine, sofralarına ve gönüllerine kabul eden tüm hemşerilere teşekkür etti.

 

AdminAdmin