SİYASET
Giriş Tarihi : 27-02-2024 18:15

MHP Uşak Belediye Başkan Adayı Sezer Ateş, Sanayicileri Ziyaret Etti

MHP Uşak Belediye Başkan Adayı Sezer Ateş, Sanayicileri Ziyaret Etti

MHP Uşak Belediye Başkan adayı Sezer Ateş, bugün Uşak Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren işletmeleri ziyaret ederek sanayicilerle bir araya geldi. Ziyarette, ülkemize katma değer sağlayan, yerel ekonomiye canlılık katan ve ildeki istihdam yükünü omuzlayan sanayicilerle görüşen Ateş, Uşak'ın müteşebbis ruhuyla her zaman ülke ekonomisine önemli katkılar sağladığını belirtti.

Sanayicilerin ve sanayi çalışanlarının sorunlarına odaklanmanın, onlara destek vermenin, hem ülke hem de Uşak ekonomisine önemli kazanımlar sağlayacağını ifade eden Ateş, üretenin desteklenmesi gerektiğini ve sorunlara çözüm odaklı yaklaşılması gerektiğini vurguladı. Bu anlayışın Uşak'ın her köşesine yansıtılacağını belirten Ateş, işletmelerinde kendilerini ilgiyle karşılayan ve destekleriyle güçlerine güç katan sanayicilere ve emekçilere teşekkür etti.

Sezer Ateş, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, Uşak'ın sanayi potansiyelinin değerlendirilmesi ve geliştirilmesi için projeler ürettiklerini söyledi. Şehrin her noktasına bu üretken anlayışı taşıyacaklarını ifade eden Ateş, halkın ve iş dünyasının beklentilerine karşılık vereceklerini belirtti.

Sezer Ateş'in sanayicilerle gerçekleştirdiği ziyaret, yerel seçim atmosferinde Uşak'ın ekonomik ve istihdam konularına dair çözüm odaklı yaklaşımını vurgulayan bir adım olarak değerlendirildi.

AdminAdmin