SİYASET
Giriş Tarihi : 19-02-2024 22:44   Güncelleme : 19-02-2024 23:11

ÖZKAN YALIM'LA UŞAK TA YAŞAYAN SELENDİLİLERLE MİTİNG HAVASINDA BULUŞMA

 ÖZKAN YALIM'LA UŞAK TA YAŞAYAN SELENDİLİLERLE MİTİNG HAVASINDA BULUŞMA

CHP Uşak Belediye Başkan Adayı Özkan Yalım, Karaağaç Mahallesi'nde Selendilieri Ziyaret Etti: Halk Toplantısı Adeta Mitinge Dönüştü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak Belediye Başkan adayı Özkan Yalım, Karaağaç Mahallesi'nde ikamet eden Selendililere yönelik ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Selendililer Derneği'ni ziyaret eden Yalım, Karaağaç Mahallesi'nde bulunan Kıraathanesi önünde düzenlenen halk toplantısına katıldı.

Selendililer Derneği ziyaretinde yapılan halk toplantısı adeta bir mitinge dönüşerek büyük bir kalabalığı bir araya getirdi. Aday Özkan Yalım, Selendililerle buluştuğu etkinlikte, projelerini tek tek açıklayarak, Karaağaç Mahallesi için hazırladığı vizyonu paylaştı.

Halka hitap eden Yalım, "Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de Selendililer Derneği'ni ziyaret etmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Uşak'ın her kesimine eşit hizmet götürmek için buradayız. Belediye başkanı olduğumda partizanlık yapmadan, herkesin belediye başkanı olacağım. Kimseyi dışlamayacağım, herkesin sesini duyacağım. Benim için önemli olan Uşak halkının refahı ve mutluluğudur" dedi.

Aday Yalım, Karaağaç Mahallesi için hazırladığı projeleri detaylı bir şekilde anlatarak, belediye başkanlığı döneminde hayata geçireceği vaatlerini sıraladı. Toplantıya katılan vatandaşlar da Yalım'ın samimi ve katılımcı tutumunu takdirle karşıladıklarını ifade etti.

Toplantıda Selendililer Derneği Başkanı Ramazan Dumlupınar da yalnız bırakmadı

 

 

 

 

 

AdminAdmin