SİYASET
Giriş Tarihi : 19-02-2024 22:40

Saadet Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı Ramazan Yavuz Acar ve Teşkilatı İslice Mahallesi'nde Esnaf ve Sakinleriyle Buluştu

Saadet Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı Ramazan Yavuz Acar ve Teşkilatı İslice Mahallesi'nde Esnaf ve Sakinleriyle Buluştu

Saadet Partisi Uşak Belediye Başkan adayı Ramazan Yavuz Acar, beraberindeki teşkilat mensupları ve Uşak İl Başkanı İbrahim Dağgezen ile birlikte İslice Mahallesi'nde esnaf ve sakinleri ziyaret etti.

İslice Mahallesi'nde gerçekleşen etkinlikte, Saadet Partisi heyeti, mahalle esnafını ziyaret ederek onların sorunlarını dinledi ve projelerini paylaştı. Ramazan Yavuz Acar, esnafın nabzını tutarak, Uşak'ın gelişimine katkı sağlayacak projelerini esnafla paylaştı.

Ziyarette konuşan Saadet Partisi Uşak İl Başkanı İbrahim Dağgezen, "Partimizin vizyonu doğrultusunda, Uşak'ın her mahallesinde olduğu gibi İslice Mahallesi'nde de vatandaşlarımızın beklentilerini anlamaya ve çözümler üretmeye çalışıyoruz. Ramazan Yavuz Acar'ın liderliğindeki ekibimiz, halkımızla bir araya gelerek gerçekleştirdikleri samimi diyaloglarla dikkat çekiyor" dedi. Aday Ramazan Yavuz Acar ise, "Uşak'ın her bir köşesini önemsiyoruz. İslice Mahallesi'nde bulunan esnaf ve sakinlerimizle bir araya gelerek, onların ihtiyaçlarını dinledik, sorunlarını not ettik. Saadet Partisi olarak, yerel yönetimde adil, şeffaf ve vatandaş odaklı bir hizmet anlayışıyla Uşak'ı daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışacağız" diye konuştu.

 

Saadet Partisi heyeti, İslice Mahallesi esnaf ziyaretinin ardından mahalle sakinleriyle de bir araya gelerek, sorularını yanıtladı ve projelerini tanıttı. Aday Ramazan Yavuz Acar, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşırken, mahalle sakinleri de Saadet Partisi'nin samimi yaklaşımını takdir ettiklerini ifade etti.

AdminAdmin