GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-09-2023 16:57   Güncelleme : 12-09-2023 17:08

SEDEN DOLAYSU GÜZELLİK MERKEZİ UŞAK HALKININ HİZMETİNE GİRDİ

Uşak'ın Kurtuluş Mahallesi'nde bulunan İsmet Paşa Caddesi'nde yer alan Sağlık İş Hanı'nın 3. katında bulunan Seden Dolaysu Güzellik Merkezi, bugün görkemli bir törenle hizmete girdi. 2 yıllık profesyonel eğitiminin ardından güzellik uzmanı olan Seden Dolaysu'nun sahibi olduğu merkez, Uşak halkına son teknoloji cihazlarla hizmet sunmayı amaçlıyor.

SEDEN DOLAYSU GÜZELLİK MERKEZİ UŞAK HALKININ HİZMETİNE GİRDİ

 

Açılış törenine çok sayıda davetli katıldı. Törene CHP Uşak Milletvekili Ali Kara Oba, CHP Uşak İl Başkanı Koray Akgün, Çivril Şoförler Odası Başkanı Hakan Uyanık ve diğer önemli isimler de iştirak etti. Törenin açılış konuşmasını yapan Çivril Şoförler Odası Başkanı Hakan Uyanık ve CHP Uşak İl Başkanı Koray Akgün, iş yerinin hayırlı olmasını dileyerek Seden Dolaysu'ya başarılar temennisinde bulundular.

CHP Uşak Milletvekili Ali Kara Oba ise konuşmasında şunları söyledi: "Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Sedan Hanım iş yeriniz hayırlı olsun. Bu ekonomik zorlukta bir güzellik salonu açmak büyük bir cesaret. Biz siyasetçilerle senin ortak bir noktan var. Biz toplumu güzelleştirmek istiyoruz. Sen de bunu yapıyorsun. Bu güzellik merkezinin öncelikle sana güzellikler ve bol kazançlar getirmesini diliyorum. Gelen herkese teşekkür ediyorum. Açılışa özel kampanyaları da varmış. Bunu da belirtmek istiyorum. Hayırlı olsun. Allah utandırmasın. Bol kazançlar diliyorum."

Merkezin sahibi Seden Dolaysu ise şu açıklamalarda bulundu: "Sivaslıyım ve burada yaşıyorum. Daha önce de dört beş yıldır esnaflık yapıyorum. İki yıldır da bu işin eğitimini alıyorum ve güzellik uzmanı oldum. Şimdi yeni açtık ve herkesi bekliyoruz. Cihazlarımızın son sistem olmasıyla diğer güzellik merkezlerinden farkımızı ortaya koymak istiyoruz. Şu anda çoğu yer jelle çalışıyor. Biz jelsiz sistem olarak yeni diyot lazer aldık, yani şu anda sağlık açısından aldığımız cihazlar son sistem hepsi. 2023'te açıldık ve Uşak halkına neler söylemek istersiniz? Uşak halkına bekliyorum. Şu anda bir aylık kampanya dönemindeyiz ve açılışa özel kampanyalarımız var. Herkesi bekliyorum."

Seden Dolaysu Güzellik Merkezi, modern cihazlar ve uzman kadrosuyla Uşaklılara hizmet sunmaya hazır. Güzellik ve bakım alanında yenilikçi yaklaşımlarıyla dikkat çekiyor ve Uşak halkına sağlıklı ve güzellik dolu günler diliyor.

 

AdminAdmin