SİYASET
Giriş Tarihi : 23-02-2024 19:09

UŞAK  EMEKLİLER PARTİSİ DEMOKRAT PARTİ UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EKREM CEYLAN’A TAM DESTEK

UŞAK  EMEKLİLER PARTİSİ DEMOKRAT PARTİ UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EKREM CEYLAN’A TAM DESTEK

31 Mart Yerel Seçimlerinde Emekliler Partisi, Uşak İl Başkanlığı Demokrat Parti Uşak  Belediye Başkan Adayı Ekrem Ceylan'a Tam Desteğini Açıkladı.

Emekliler Partisi, 31 Mart yerel seçimleri için Demokrat Parti'nin Uşak Belediye Başkan adayı Ekrem Ceylan'a tam destek sözü verdi. Emekliler Partisi yetkilileri, Uşak'ın geleceğine olumlu katkılar sağlayacaklarını düşündükleri Ceylan'a desteklerini açıklarken, işbirliği ve dayanışma vurgusu yaptılar.

Emekliler Partisi Uşak il Başkanlığı yaptığı açıklamada, "Emekliler olarak Uşak'ın daha yaşanabilir bir şehir olması için çaba gösteriyoruz. Bu nedenle, Uşak'ın sorunlarını anlayan, çözüm odaklı ve deneyimli bir lider olarak gördüğümüz Ekrem Ceylan'a tam destek verme kararı aldık. Uşak'ın kalkınması ve refah seviyesinin artması için birlikte çalışacağımıza inanıyoruz" dedi.

Demokrat Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Ekrem Ceylan ise Emekliler Partisi'nin desteğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Uşak'ı birlikte daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum. Emeklilerimizin tecrübeleri ve önerileri, şehrimizi daha yaşanabilir kılacak projelerde bize rehberlik edecektir. Bu destek, Uşak'a hizmet etme azmimizi daha da güçlendirecek" şeklinde konuştu.

 

 

AdminAdmin